SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malutka POrada (sogi)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
funkyshot: po co ma tak mlody organizm truc szkodliwa kreatynina?

do wiekszosci osob nie dotarlo jeszcze ze monohydrat to przezytek, ktory ma troche skutkow ubocznych, nie to co nowoczesne formy kreatyny, ktore wcale nie sa wiele drozsze a o wiele skuteczniejsze

przegladnijcie sobie badania ile mono dostaje sie do miesni a ile ulega przemianie w zoładku do bezuzytecznej kreatyniny a potem cos doradzajcie, no chyba ze ktos juz naprawde nie ma kasy

p.s. to ze ktos kilka razy wezie mono wiadomo ze nie umrze, bo ludzie danwiej tylko to jedli, tylko po co dalej chodzic w starym fraku, skoro nowy w sklepie jest za bezcen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Jak juz pisalem wyzej zdecydowalem sie juz na mono czyli Momohydrat 500g Vital max. Do tego omega 3 i mam jeszcze troche carbo biogenixa w domu. Nie wiem co wziasc jako transporter poniewaz kazdy co innego radzi a mam lekkie problemy z tluszczem ale jestem ekto.

p.S Czy przerwac treningi muay thai a cykl kreatynoway?
z tego co rozumiem kretyne i inne srodki msuze wliczyc w bilans kaloryczny?

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
A nie wiem... nie czytałem o szkodliwości kreatyniny... Do tej pory byłem przekonany że jest po prostu 'wysikiwana' jako bezużyteczny metabolit...

Jabłczan kreatyny jak najbardziej może być tu się zgadzam, ale jest nieco droższy od mono

Grabie... nie oszukujmy się, w praktyce wystarczy zjeść do porcji kreatyny posiłek wegle+białko albo shake`a whey+carbo... Można się bawić w transportery, chociaż ja ważam, majac w pamięci badania ktore czytałem ( za sprawą Ellisa ) że najlepszym transporterem będzie odpowiedni posiłek...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2006-11-06 12:25:29

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
A ja ci doradze zebys odpuscil sobie suple i kupil zarcie na odpowiednia diete. Tez tak kiedys myslalem jak ty, ale jak bedziesz trzymac odpowiednia diete to efekty napewno beda lepsze niz branie kratyny bez odpowiedniej diety. Takze suple zostaw na pozniej (proponuje wiek 18 lat) a teraz zajmij sie dieta.

I tak pewnie nie posluchasz tylko polecisz do sklepu i kupisz suple na ktore sie uparles :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Zainwestuj lepiej w diete ,wez mono , jakis witaminy, omega 3 , białko
i jedz a na cp zrobisz po nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Dokladnie. Pojde do sklepu po te sumple poniewaz diete przestrzegam od pewnego czasu i chcialem wrescie sprobowac cos z ta kretyna. KAzdy kto tu pisze nie przeczyta pierwszego posta ze Dieta JEST!! CO do wieku to slyszalem tego i owego ale chcialbym zaryzykowac.
Jesli chodzi o transportery to wiadomo ze posilek najlepszym ale odrazu po treningu niestety posilku nie mam mozliwosci zjesc dlatego wypijam paredziesiat gram carbo i chodzilo mi o to by ktos doradzil jaki transporter w takim fakcie najlepszy.

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
transporterem jest insulina a jej nie kupisz w sklepie, wiec zapomnij
carbo i tauryne się kupuje do kreatyny, albo rtypes z biogenixa, ale to droga zabawka.

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2006-11-06 12:51:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
NO jakos nie mogę znaleźć ni wzmianki o diecie w pierwszym poście...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Jak napisalem jest to moj pierwszy cykl kreatynowy i jedyne co mi przyszlo do glowy to to cp+omega3+zma+carbo.
Rowniez napisalem ze moj staz to 6-7 miesiecy z przerwami.
Trening oczywiscie rozpisany i dieta rowniez [https://www.sfd.pl/temat298483/]. 
Czyli z tego co rozumiem to moj cykl jest poprawny tylko kupic 2 puszki zamiast jednej?
A moze jaki jablaczan? czekam na sugestie i pozdrawiam


Sorrki chodizlo o 1 strone :D
Polecilibyscie jakas tauryne?

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - białko

Następny temat

ktore bialko??

WHEY premium