SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malay tiger i ból !!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
witam panowie wale suste+deke z malay w tyłek i czuje ból nie od razu po iniekcji jest wszystko ok nie ma zaczerwienienia żadnej gulki pod skórą dop na drugi dzień mięsień boli jak by mi ktoś naj**ał mięśniaków w poślady :) ?? Iniekcje wykonuje dobrze używam do tego igły 07x40 mm wbijam do końca i zaciągam tłoczek pojawia się bąbelek z powietrzem i wlewam płyn 1m ok na ok 1 min. Co to może powodować towar lipny ??? ten ból jest normalny ???może zmienić miejsce na udo ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Malay stracil dostawce surowca i ciagnie resztkami sil , takie kwiatki beda coraz czesciej ( mowie o malay robionym w Polace)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
jak się oszczędza na towarze to tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ile poszło iniekcji? który to twój cykl?daj ankiete działu.Biłem malaya ze dwa lata temu w 1 i było wszystko ok.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334
Ja tam wpuszczam 1ml w 20-30sec i nie boli mnie teraz ale mozliwe ze lipny towar bo mialem kiedys propa i cigle mnie bolalo ile bym nie bil a bilem w jeden poslad :) teraz bije w udo i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
to jest mój pierwszy cykl i 3 iniekcja za mną 4-tą iniekcje spróbuje wbić w udo może będzie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
świetne combo jak na 1 cykl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
ale w sensie czyli że co że za grubo ??? jakaś ironia ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334
No deka na pierwszy cykl :)? Zaczyna sie albo Solo Meta Albo Testostern solo a nie z deca deca mocny srodek nie dla poczatkujacych ja juz robie swoj 3 cykl i jeszcze deki nie mam zamiaru wbijac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334
Sam Tesc by Cie ładnie porobil :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Teraz nie ma już co polonizować skuje się jeszcze tym raz teraz w udo i zobaczymy jak będzie ból to wypierdzielam to w kosz żeby nie było :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
za miesiąc będzie temat o impotencji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tamoxifen-EGIS na odblok po metce?

Następny temat

Pierwszy cykl na suscie jak ma wyglądać odblok ?

WHEY premium