SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maku-Maciorka-Darmowe Suple

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12700

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Bueheheheh ale akcja

Pamietam pierwszy temat Maka jak ktos mu napisal ze jest szpanerem itp.. a wiekszosc z***ala kolesia co Ty chcesz od niego i wogole a teraz wszyscy jada po Maku To tak jak z Malyszem, jak przegrywa to go wszyscy ***ia

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
może chociaż złotka dzisiaj wygraja z USA

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 641
Na wstepie male wyjasnienie i przeprosiny.

Suple, ktore wam obiecalem za darmo ciagle sa u mnie w domu w Polsce. Obiecalem 50 zestawow, dostalem tylko jednego dnia 200 zgloszen. Zwiekszylem to do 70 wysylek i w ciagu 4 dni mailem ponad 800 chetnych. W miedzy czasie cyberpaker zrobil ze mojej osoby idiote, Bul dolal ogniwy do ognia swoimi postami.
To co pisaliscie mi, zeby zalapac sie na darmowe suple, przekraczalo moje wyobrazenie o lizusostwie. Nie zlicze ile bylo postow typu cyberpaker to przemytnik i dalej epitety. Wielu z Was obiecywalo, ze napisza co tylko zechce, jezeli dostana darmowki. Najbardziej mnie zniesmaczyl ziper69, ktory jest najbardziej nikczemnym czlowiekiem jakiego znam. Zaczal mi opowiadac z zakulisowcyh gierkach i dokladnie u kogo w dopingu mozna co i za ile kupic w temacie saa. Za darmowe suple obiecal pomoc w wywaleniu cybera z tego forum.
Kiedy wrocilem do Warszawy, dowiedzialem sie od Was, ze siedze w celi, ze jestem przekretem. Dostalem kilkanascie maili z grozbami. Bedea juz w Egipcie, spytalem whats up i kilka osob poprosilo o suske. Teraz te osoby wypieraja sie wszystkiego. Ja slowa zawsze dotrzymuje. A ci ktorzy grozili, czekam az swe hasla wprowadza w zycie.

Ale najlepsze na koniec. Za liste z waszymi danymi, ktora mam calkiem przez przypadek, zaoferowano mi pieniadze i to nawet dla mnie, duze pieniadze. I nie dziwie sie, ktos moze kupic ponad 800 adresow email, telefonow, adresow domowcch i preferencji uzytkownikow. Taka lista jest warta majatek dla kogos z branazy. Czy spzedam ? Moze, moze to i podpucha, ale jak sprzedam, to ide sie upic. Ze smiechu.

Jezeli propozycja Bula jest aktualna i moje konto zostanie nie ruszone, jutro pisze o lipnych Xpandach. Bul, zastanow sie, czy chcesz to puscic, bo bedzie dym. Jezeli nie, pojdzie na priv, chyba ze sprzedam adresy.

Przepraszam Was na koniec, ze suple nie zostaly wyslane, ale uwierzcie mi, zmuszono mnie do tego. Myslalem, ze wywalono mnie z forum wlasnie za darmoche, ale jak Bul wtracil, chodzilo o cos innego. Aha, jedna z niescislosci Bula. SANa i NOWa sprzedawalem z dobrymi wynikami to 3 sklepow w Warszawie. Wystarczy tam pojsc i zobaczyc pelne polki tych produktow. Nazw podac na forum nie moge...

Pozdrawiam, nurkuje codziennie, wiec nie zawsze zagladam.

CYPERPAKER KRZYSZTOF STEPNIEWSKI TO PRZEMYTNIK STERYDOW I SUPLEMENTOW. DZIALA OD 5 LAT NA RYNKU MIEDZYNARODOWYM JAKO RUSSIAN BODYBUILDER I SPRZEDAJE KOKS. SCIAGA DO POLSKI SUPLEMENTY I NIE PLACI CEL, PODATKU I ZUSU. OSZUKUJE LUDZI, NIE PLACI IM W TERMINIE I PODRABIA SUPLE. JEGO SERIA HOLLYWOOOD LABS TO CZYSTA SCIEMA. SNI TO BYLA LIPA, ODEBRANO MU LICENCJE POD KONIEC 2006. TEN ZLODZIEJ I KLAMCA NICZEGO NIE POTRAFI ZROBIC. KASE, JAKA WYCIAGA Z NASZYCH KIESZENI WYDAJE NA CIPKI I SAMOCHODY TERENOWE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
nurkujesz chyba w dymie z jakiegos *****sko mocnego zielska bo masz takie jazdy ze najgorsze cpuny u mnie takich nie maja.

nie strasz pajacu tu nikogo bo nikt sie nie boi.

koles ma jeszcze czelnosc pisac takie bzdury. nie wierzcie w nic co on tutaj pisze bo za wszelka cene chce tutaj oczernic pare osob.

Bul banuj go i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
o w pyte
dobry temat

tak to ja chciałem rozbić szajkę sprzedawców SAA w dopingu
no i oczywiście wywalić cybera z forum
wydało się

padłem na pysk
i nie mogę się podnieść

nie kasuje bo może się jeszcze czegoś ciekawego dowiemy...

pozdrawiam

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2006-08-17 13:57:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
tunafish po tym wszystkim to juz chyba nikt ci nie uwierzy.nawet jakbys napisal ze masz ku.tasa na czole.juz daj se spokuj bo nikt juz nie bedzie na tyle glupi.
Pozdr

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2006-08-17 14:00:45

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
osz w morde
a ziper nie zwierzałes mu sie jeszcze że jesteś gejem a ta laska w avku to podpucha?

ps. w tego ku.tasa na czole to bym mu uwierzył <yes>

Zmieniony przez - tomek. w dniu 2006-08-17 14:05:10

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
od początku coś mi podpadało u tego kolesia.
Obracając się w świecie biznesu i to nie małego wiem ,że na tym świecie nie ma nic JUST LIKE THAT .
Maku miałes czas sledzić post jak wszystko było cacy ,teraz nagle nurkujesz ,rzadko wpadasz i masz wogóle miliony zajęć
Kurna ty nawet dobrze kłamac nie umiesz .
Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepeszego bo ja raczej z dala od afer się trzymam .

Zmieniony przez - FabioBB w dniu 2006-08-17 14:10:42

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
to znaczy ze co ? nie dostane supli <smutny>


CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
maku jestes jednym wielkim burakiem chcesz komus wyslac suste ? za to ze kilka osob napsialo ci co o tobie mysle ze jestes smiesznym zakłamanym frajerem ? tak cie to zabolalo ja rowniez czekam na twoją suste i obiecam ze jak mi cos dojdzie na moj adres to jak bedziesz w polsce to zycze miłego i przytulnego gipsu :) ściemniaj dalej pozdrawiam fagasa maka

By Animal...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wczorajszy BAN

Następny temat

czemu niedziała ??

WHEY premium