SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makaron z cukrem + białko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1379
Makerloj jestes dzieckiem neo i zaliczasz sie do grona osob płytko myslących jesli Ci sie zdaje ze na SAA łatwo cos dobić i miec super forme zal mi takich łebkow ktorzy wypisują takie głupoty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Chlop ma 28 lat , a glupi jest jak cep.

Walnij w takim razie 200 metki i tescia zobaczymy jaki dzik z ciebie wyrosnie , czuje ze pojdzie Ci ale w bebzonie. Chcialem tez zauwayzc ,ze ludzie ktorzy trzymaja najściślej diete to ludzie na saa. Bo Dieta to podstawa.


Zyjesz stereotypem, ale pewno mama Ci w mlodosci mowila ze to "bue" i grzeczny synek mamusi utwierdzil sie ,ze koks to ZLO



Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-06-15 13:58:05

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1379
Dzieciak ze wiele filmów sie naooglądał i posłuchał kolegów z piaskownice ze na SAA to wszystko leci jak trzeba jakie to tam przyrosty nie są - tylko szkoda ze koledzy sa na jego poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
rozmowa była o twarogu, jak pamietam, ale takim betonom przeciesz nie wchodzi do głowy dleczego po treningu jest słabym pomysłem.

takie z was kozaki ze wystarczy spojżec w wasze profile i wszystko jasne
co do saa to raczej mam wieksze pojecie niż wy obaj wzieci razem, wypowiedz o tesciu i metce była ironizowana pomiewasz z tego co pisze nr1 nawet odpowiedniej diety nie posiada a w tym wypadku oczywiscie sie zgadzam ze saa nie za wiele dadza, a jak dadzą to chwilowo,
wiec chłopczyku biegiem spowrotem do piaskownicy

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Szkoda tylko ,ze z nas 2 to raczey ty wygladasz jak chlopczyk

Za pewne twoje pojecie w tematyce farmakologi przerasta moje najśmielsze oczekiwania , a ty sam jako alfa i omega wiesz najlepiej, najwięcej etc. etc.

Idz kupic sobie lopatke bo brudzisz rece w piasku chlopczyku

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
koniec tematu idz do innego działu dzieciaku papa

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
chętnie tutaj pobędę i popatrzę na twoja wiedzę bohaterze za 3 gorsze

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
może sie czegoś nauczysz

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
Dobrze, że tu wszedłem bo też nie raz jadłem twaróg po treningu, co jest waszym zdaniem najleprze?
-serek wiejski
-tuńczyk
-białko w proszku


z góry dziękuje za odpowiedź.

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz możliwość szybko zjeść, to najlepiej posiłek, ryż + mięso/chuda ryba. Jak nie, to w szatni wypij odżywkę, a w domu do 45 minut posiłek j/w, pozdrawiam.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-06-16 07:13:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek powera po zastosowaniu diety.

Następny temat

Dieta na dużą redukcję do oceny

WHEY premium