SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maj-Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
Wouej
Miałem dziś zrobić sesję, ale siłkę mi zamknęli ;-( Przy dość niskim bfie ładnie się mięśnie uwidaczniają. Nawet nie wiedziałem że takie coś jest możliwe. Jak kończyłem poprzednią redukcję to właśnie takiego docięcia mi brakowało i zastanawiałem się czemu. Teraz już wiem - woda w organizmie. Zarobię jakieś foty i wrzucę na dniach.


ok, dzięki, przydatne info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Spox. Żarełko na jutro. Właśnie na taką jajecznicę nie mogłem sobie pozwolić na high carb/low fat. Boczek+smalec+jaja! Zmniejszyłem białko. Doczytałem, że na keto taka ilość jaka była jest niewskazana. Teraz będzie coś koło 2 g na kg masy ciała, było 3.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Na śniadanko jajeczniczka o jakiej mogłem sobie pomarzyć na low fat + sałata zamiast chleba zdała egzamin. Samopoczucie pozytywne. Nie wiem jak dziś będzie z treningiem. Jeżeli go nie będzie to zjem mniej niż zaplanowałem wczoraj.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
I obiad. Przestaje mi brakować węgli










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Jedzenie na jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Jutrzejsze jedzenie. Zmniejszyłem już ostatecznie białko z 3 do 2 g na kilogram masy ciała i dodałem w te miejsce tłuszcz. Czuję się świetnie, nic mi nie dolega, dieta tłuszczowa to dieta dla mnie Jutro 2 omlety, jeden na słodko, drugi ze szpinakiem na ostro i jajeczniczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82761 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699957
Szczerze to kiepski pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Co jest kiepskim pomysłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82761 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699957
stosunek białka do tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Zagłębiłem się trochę w temat i doczytałem, że białka nie musi być dużo bo ketony właśnie ochraniają białka ciała przed katabolizmem, a jak jest dużo to można się z ketozy wyprowadzić bo wątroba zacznie zamieniać aminokwasy na cukier w procesie glukoneogenezy. Z logicznego punktu widzenia i tego czego się do tej pory udało mi nauczyć na dietetyce to zgodziłbym się z tym, ale w praktyce jak to wygląda to nie wiem bo pierwszy raz jestem na takiej diecie. Prawdę mówiąc objawowo nie czuję. Ani mocz nie śmierdzi, ani z buzi nie śmierdzi, pot też nie. Zdecydowałem się na obniżenie bo wydaje mi się, że chyba jeszcze nie jestem na ketozie ;-( i obwiniłem za to zbyt wysoka zawartość białka. Nie wiem.

Zmieniony przez - Wouej w dniu 2015-05-11 16:50:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass xxl

Następny temat

zaproszenie na blog RemAPe

WHEY premium