SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Macie jakis PROSTY gotowy jadlospis na miesieczny LowCarb

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Siemanko:P

Macie jakis MegaProsty plan zywienia, zeby byl w miare do przełkniecia na keto ?
Jestem zwolennikiem prostosty, gotowalem mieso i warzywa, ryz zawsze na 3 dni z gory i jadlem tak, ze Sniadanie zawsze ten sam szejk, 3 nastepnme posilki wystarczylo wsypac do pudelek z pudelek i na kolacje jakis twarog i tyle.

Fajnie jakbym cos takiego na keto/low carbie dorwal bo to tylko na 6 tyg jakos
Myslalem nad czyms w stylu
sniadanie smietana30+wpc,kakao,orzechy
2x jakas karkowka z warzywami polana czyms by bylo smaczne

Macie mzoe jakis gotowy link ?:P Bo wszystko co widze to 10 roznych posilkow na 10 roznych sposobow - nie mam na to teraz mega mega czasu.

Sex, drugs, rock&roll!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
każdy jest inny i ma inne upodobania, poza tym urozmaicenie jest tez bardzo ważne, szczególnie na diecie keto
dlaczego w ogóle chcesz się pchać w keto na 6 tygodni? sama adaptacja może trwać 2-4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Nie chce zmieniac tematu, bylem juz kiedys na keto. Robie mini Cata na 4-6tygodni. Adaptacja powinna mi szybko przebiec, na highcarbie mialem teraz 160g tl

Ale jak juz pytasz, to ci szczerze odpowiem ze nie do konca wiem czy jest sens siedziec w ketozie, czy robic TKD czy LowCarb ze stala iloscia wegli, naprawde, nioe wiem. Wiem tyle ze w ketozie, dodatkowo organizm uczy sie brac energie z ketonow

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Jaki problem ułożyć sobie szkic pod Twoje zapotrzebowanie, możesz wrzucić wymienniki na różne mięsa i ryby. Wrzucisz potem zrzut z diety a my go sprawdzimy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
WeglaKilo
Nie chce zmieniac tematu, bylem juz kiedys na keto. Robie mini Cata na 4-6tygodni. Adaptacja powinna mi szybko przebiec, na highcarbie mialem teraz 160g tl

Ale jak juz pytasz, to ci szczerze odpowiem ze nie do konca wiem czy jest sens siedziec w ketozie, czy robic TKD czy LowCarb ze stala iloscia wegli, naprawde, nioe wiem. Wiem tyle ze w ketozie, dodatkowo organizm uczy sie brac energie z ketonow

to polecałbym Ci bardziej na tego minicuta po prostu low carb, albo ckd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
wojo zmc
Witaj,
Jaki problem ułożyć sobie szkic pod Twoje zapotrzebowanie, możesz wrzucić wymienniki na różne mięsa i ryby. Wrzucisz potem zrzut z diety a my go sprawdzimy.
Pozdrawiam


Zaden. Makro sam sobie dobiore. Chodziło mi o przykładowy prosty plan posiłków, zeby to bylo smaczne- jeszcze scislej , nie wiem z czym jesc tluszcz nasycony(jego chce miec wiecej) Myslalem o takim schemacie 1. WPC+Smietana, olej koko,rzepakowy 2. Karkowka + olej+szpinak 3. Olej, brokuly, ogorki. cebula Karkowka 4. Ryz, jajka . CHodzmi mi o po prostu cos gotowego,bo nei wiem jakie salatki robic, albo co zeby to mi nie plywalo w pudelku :P

DJ_DoDo
WeglaKilo
Nie chce zmieniac tematu, bylem juz kiedys na keto. Robie mini Cata na 4-6tygodni. Adaptacja powinna mi szybko przebiec, na highcarbie mialem teraz 160g tl

Ale jak juz pytasz, to ci szczerze odpowiem ze nie do konca wiem czy jest sens siedziec w ketozie, czy robic TKD czy LowCarb ze stala iloscia wegli, naprawde, nioe wiem. Wiem tyle ze w ketozie, dodatkowo organizm uczy sie brac energie z ketonow

to polecałbym Ci bardziej na tego minicuta po prostu low carb, albo ckd


Moglbys mi napisac czemu LC/CDK zamiast keto, lub TKD mi polecasz na okres mini cata? Zeby organizm za bardzo nie musial sie uczyc czerpania energi z tlusczy, magazynowania trojglicerydow? Chcialbym zrozumiec roznice

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ano z tego względu, że jak na sam okres kilku tygodni chcesz wrzucać keto, to zanim dobrze organizm nauczy się korzystać z tłuszczy to będziesz kończyć więc jaki w tym sens? chcesz zrobić minicuta wykorzystując tłuszcz jako źródło energii to zamiast przechodzić całkowicie na tłuszcze, w dnt jedziesz białko+tłuszcz, w dt do treningu bt, a po treningu bwt, masz rozwiązanie pośrednie między dietą zbilansowaną/hc a keto, a nie rezygnować od razu całkowicie z tłuszczy, na kilka tygodni, żeby znów wrócić do węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
DJ_DoDo
ano z tego względu, że jak na sam okres kilku tygodni chcesz wrzucać keto, to zanim dobrze organizm nauczy się korzystać z tłuszczy to będziesz kończyć więc jaki w tym sens? chcesz zrobić minicuta wykorzystując tłuszcz jako źródło energii to zamiast przechodzić całkowicie na tłuszcze, w dnt jedziesz białko+tłuszcz, w dt do treningu bt, a po treningu bwt, masz rozwiązanie pośrednie między dietą zbilansowaną/hc a keto, a nie rezygnować od razu całkowicie z tłuszczy, na kilka tygodni, żeby znów wrócić do węglowodanów


TlusCze, bo mam egzaminy, nie mogę być senny, na nich się lepiej myśli, no i chce poprawić przed masa wrażliwość na wegle. Pytanie
Czy okres adaptacji mini cut (już kiedyś przechodziłem przez 6 Mc na ketozie) zrobić pierwszy tydz na dodatnim czy ujemnym bilansie kalorycznym? Chyba od razu mogę na minus wskoczyć hm?


Zmieniony przez - WeglaKilo w dniu 2020-05-14 19:54:50

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Słabo to wyglada u Ciebie, prosta sałatka to na bazie np awokado, pomidorów, jaj do tegoi śmieana czy majonez. Sporo przepisów masz w dziale kuchnia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
No jutro dopieszczę diete:p

3 dni karkówka, 1,dzien golonko, 1 dzień podroby, na noc ryby

Bardziej mnie interesuje to, czy robić ten początek LC na ujemnym już bilansie czy żeby za bardzo z sił nie opasc, wrzucić nadwyżke, chyba ujemny mogę nie?

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak redukujesz to musi być bilans ujemny, nie ważne czy to zbilansowana, tłuszczowa, jakać HC czy inna, bilans ujemny musi być wprowadzony.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy więcej niż 1g tłuszczu będzie git?

Następny temat

Makro na utrzymanie efektów.

WHEY premium