SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Machida vs Munoz na UFC Fight Night 30

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6572

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
to Munoz bedzie znacznie wiekszy od Machidy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Machida może sobie wywalczyć TS. Ciekaw jestem walki z Weidmanem kurde no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ja bym go zobaczyl z Belfortem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kurde, bardzo fajna rozpiska jak na galę o tej godzinie.

Zobaczymy, co Manuwa pokaże, Jimmo to konkret gość. Poza tym Guillard, może wreszcie wygra drugi raz pod rząd

No i wiadomo Hallman. Jakby nie patrzeć 4 ciekawe walki, z czego ryzyko najnudniejszej jest największe w wypadku ME Ale ja coś czuję, że Munoz będzie zbyt agresywny, i Machida może dać efektowne KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja też bym go widział z Weidmanem i Phenomem. Dla Chrisa jest dość niewygodny stylistycznie, ciekawy matchup.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Jakby mu Chris zafundował ko/tko w stójce to po Hallu i Spiderze byłby 3 magik stójkowy zarżnięty przez Chrisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z jednej strony Couture już pokazał że połączeniem zapasów i ciosów można Belforta zbić, z drugiej strony Belfort jest teraz chyba w takiej formie w jakiej jeszcze nie był plus nieźle kopie. Chyba jest najbardziej kompletny w swojej karierze. Czy zawalczy z Andersonem czy Weidmanem albo Machidą to i tak będzie super

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-10-25 17:32:52

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie przesadzaj z tym Hallem zwłaszcza Hall pare lat temu. Hall magik stójkowy taaak - jak z kimś pokroju Adam Cella walczy to tak.

Po ważeniu, ofc wszyscy zrobili wagę oprócz Linekera - dali mu na zrzucenie 2lbs godzinę więc jeszcze nie wiadomo, ale jak nie zrobi (a powinien, bo co to 1kg) i jak przegra to go wyj**ią.. ciekawe czy jak zrobi wagę i skończy gładko Harrisa to czy TSa dostanie.

Cormier powiedział, że nie może się doczekać walki Manuwa vs Jimmo, BO OBAJ ZAWSZE DAJĄ EKSCYTUJĄCE WALKI już mam dość słuchania ich, niektórzy jak Florian czy Cruz zazwyczaj odrabiają "pracę" a ten to chyba tylko Perosha zdążył oglądnąć z Jimmo taką gafę mówiąc, z resztą nie dziwię się skoro pare dni temu miał walkę i teraz z rodziną bywał itp (foty Caina, DC i ich rodzinki z Disneylandu są) ale niech biorą przygotowanych żeby coś powiedzieć albo Sonnen nie ważne czy Machida np. walczyłby z Jonesem czy z Błachowiczem to i tak nie postawi na Machide, pewnie gdyby był to na Munoza by postawił, bo mu nie wypada inaczej

Z resztą j**ać to - niech sobie w tym studiu mówiął co chcą - Lineker odpuścił zbijanie wagi - koleś 3/5 razy wagi nie zrobił ja p******e, jak przegra to go wyj**ią a jak wygra pewnie będzie musiał do BW iść.. nie ma mowy o TSie..Jakby benavidez wygrał to Dodsona można śmiało wcisnąć o ile do tego czasu walki nie dostanie.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-10-25 18:59:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867




Couture - najlepsza zapowiedź konferansjera w MMA

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

k1

Następny temat

Kennedy vs Natal. Fight for the troops 3 ...

WHEY premium