SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Machida vs Munoz na UFC Fight Night 30

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6573

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Machida - Munoz na papierze wyglada jak gwałt, ale biorac pod uwage ostatnie wybryki Dragona to w sumie chuy wie co to bedzie. Czemu on juz nie nokautuje ludiz jak kiedys?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Od dwóch walk nikogo nie znokautował i już go posądzasz o nie nokautowanie "jak kiedyś"

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Tak

tym bardziej ze w przypadku Davisa z dziurawa garda mial szanse to zrobić

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może dlatego, że zawodnicy nauczyli sie "czytać" jego styl walki, stąd też strasznie nudne są jego ostatnie pojedynki. Tak jak PrideFC napisał, niech Machida zacznie walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Przeciez Machida ma argument zeby usadzic prawie kazdego - swietna stojka, genialny timing, zayebisty TDD, parter na bardzo wysokim poziomie no i jeszcze kowadło w łapie. Nie rozumiem jak mając tyle atutów można przeyebac z takim Davisem

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Też nie rozumiem, ale to już wina sędziów Tak Machida powinien wygrać tamtą walkę. Nie chce mi się jej znowu oglądać ale Davis obalał, potem nie dał rady obalać, w stójce nie zrobił NIC poza obrywaniem gdzie Machida parę razy przynajmniej mu zagroził

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
To już w sobotę !!! Jak typujcie? Uważam że Machida rozjedzie Munoza bo stylistycznie mu Maras leży. Aczkolwiek z tym stylem Machidy to nigdy nic nie wiadomo...

Melvin Guillard vs. Ross Pearson- tutaj naprawdę ciężko kogoś wytypować. KO może paść z jednej jak i z drugiej strony. Melvin jest bardziej dynamiczny a Pearson bardziej poukładany. Stawiam chyba na Persona bo Guillard zbyt często mnie zawodził...

Ryan Jimmo vs. Jimi Manuwa - również ciężka do wytypowania. Jeden i drugi ma czym uderzyć. Szkoda że z Jimi w walce z Diabate nie zdążył się za bardzo pokazać to byłoby coś łatwiej przewidzieć. Mimo to stawiam na niego.

Norman Parke vs. Jon Tuck- obaj za dużo w UFC nie pokazali. Stawiam chyba na Normana z racji większego doświadczenia. Choć Tuck potrafi uderzyć. Norman ma za to zaj**iste BJJ. Tylko że Tuck też ma wiedzę o walce w parterze-brązowy pas pewnie nie wziął się z happy meala jak u niektórych... Więc to również będzie zapewne wyrównany bój...

Alessio Sakara vs. Magnus Cedenblad - stawiam na Magnusa bo wydaje się bardziej wszechstronny. Natomiast Sakara nie dość że jest jednowymiarowcem to ostatnio nie zachwyca nawet w stójce...

Phil Harris vs. John Lineker - tutaj stawiam na Johnego bo lubię jego styl i ostatnio jest w gazie. Czuje że położy spać Phila..

No i oczywiście trzymam kciuki za Piotrka choć wydaje mi się że ten pojedynek jest dla niego bardziej ciężki niż poprzedni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Stawiam na Munioza poprostu lubie goscia a Machida mnie irytuje
Melvin Guillard vs. Ross Pearson Jezeli Ross bedzie chciał walczyc w stójce to dostanie ko
Ryan Jimmo vs. Jimi Manuwa Manuwa powinien rozj**ac Ryana bardzo ciekawa walka
Norman Parke vs. Jon Tuck chyba Parke
Hallman bedzie miał ciezką przeprawe, IAQUINTA jest lepszy od brazola przynajmij w stójce , oby Piotrek sprowadzał i kontrolował walke w parterze to powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
Kolega z teamu Robert Whiteford bedzie mial swoj debiut. nie wiem jak sie zaprezentuje na poziomie ufc ale obczajcie go. agresywny, ciezka reka i niezly psychol, uwielbia wojny wiec zapowiada sie sieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jimi, ciekaw jestem co teraz pokaże. Czy nadal pozostanie niepokonany?
Jestem pewien, iż przedłuży swoją passę zwycięstw do 14.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

k1

Następny temat

Kennedy vs Natal. Fight for the troops 3 ...

WHEY premium