SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Machida vs Munoz na UFC Fight Night 30

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
No niby Munoz lezy stylistycznie Machidzie, ale jakby nie patrzeć to DAvis tez lezal,a wyszlo jak wyszlo

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Przecież Machida dojedzie Munoze. Przewiduję zakończenie walki przed czasem.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Mark munoz by donkey kong punch

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
oby ,nie lubię Machidy ,a szczególnie jak przej**ie bliską dec i połowa osób pisze ,że wygrał, jednak obawiam się ,że może być efekt jak u Palharesa albo Lombarda , Machida może go rozjechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Machida go skończy imo, będzie miał coś do udowodnienia i 185 to jego waga no i sam jest zły na siebie (normalny koleś byłby zły na siebie po takich walkach chociaż ci co pamiętają Pedro Rizzo też tak z nim było czasami btw sparing Machida vs Rizzo to musi być coś świetnego na bezsenność ). Jak znowu doj**ie wyrównaną walkę to jestem jego hejterem nr 1 tj pisałem Iaquinta faworytem u bukmacherów z Hallmannem nie tak znacznym, ale faworytem. Obym się mylił, ale imo Iaquinta by dec po walce w stójce tj z Couturem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Tez mi sie wydaje ze jak Iaquinta utrzyma walke w stójce to zgarnie decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311








Fajny pomysł z tym Signature Moves

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2013-10-23 21:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No, całkiem ciekawe.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Lyoto Machida vs Mark Muñoz
Ross Pearson vs Melvin Guillard
Jimi Manuwa vs Ryan Jimmo
Norman Parke vs Jon Tuck
Alessio Sakara vs Nicholas Musoke
Phil Harris vs John Lineker
Al Iaquinta vs Piotr Hallmann
Luke Barnatt vs Andrew Craig
Rosi Sexton vs Jessica Andrade
Andy Ogle vs Cole Miller
Jimy Hettes vs Robert Whiteford
Brad Scott vs Michael Kuiper

Machida/Munoz - Munoz jest na straconej pozycji w tej walce, naprawdę musiałby trafić jakimś swoim cepem prosto w szczene nokautując go, ofc Machida musiałby popełnić błąd aby do tego dopuścić, bo inaczej nie widzę wygranej Munoza.
Jednak nawet na to Munoz jest za wolny. Munoza zapasy są dobre, ale nie na takich jak Machida co udowodnił m.in. Weidman. Munoz imo nie obali go a nawet jak obali to Machida szybko wróci do stójki z resztą Machida też z pleców jest groźny, ponadto prędzej Machida obali Munoza niż odwrotnie.
Jednak nie czarujmy się ta walka będzie w stójce i czuję, że sfrustrowany Munoz, który nie dość, że w stójce będzie punktowany i kontrowany to jeszcze warunkami fizycznymi sobie nie pomoże, cardio o ile dojdzie do 3/4/5 rundy w scenariuszu, że Munoz będzie bezradny to mu siądzie i popełni błąd/przeszarżuje i zostanie skończony. Machida by KO w 3 rundzie - btw Machida IMO będzie chciał coś udowodnić w 185 i POWINIEN

Pearson/Guillard - bardzo trudna walka do wytypowania - szybkość, siła uderzenia, eksplozywność, fizyczność Guillarda z jednej strony a z drugiej dobry boks, dobra walka z kontry, ogólnie stójka, Pearson jest bardziej kompletny i poukładany + walka w UK - wyrównane szanse imo całkiem, ale jednak myślę, że walka będzie w stójce, Pearson zgarnie decyzje a z Guillardem UFC się pożegna.

Jimmo/Manuwa - Manuwa jest przereklamowany imo - tzn to bardzo niebezpieczny striker, ale top 10 z niego nie będzie IMO, z resztą za młody to on nie jest już. Jimmo imo zrobi to co ma zrobić - czyli wymęczy Manuwe w klinczu, może pokusi się o obalenia i tak zgarnie decyzje, z resztą Jimmo trenujący w Blackzilians ma bombe co udowodnił m.in nokautując Perosha w kilka sekund i prawie przecież Te Hune skończył head kickiem - nie wiele brakło.. Manuwa naprawdę ma dewastujący arsenał uderzeń, ale Kingsbury gdyby nie to oko to mógłby zgarnąć dec, bo Manuwa już był wypompowany i obalany w 2R był, z Diabate też mi dupy nie urwał. Jak to wygra w dobrym i przekonywującym stylu to się może do niego przekonam a tak Jimmo przez dec - może 1 rundę wygra Manuwa więc 29-28 Jimmo typuje.

Parke/Tuck - Parke jest lepszym grapplerem i myślę, że zgarnie dec albo poddanie wgl mało mnie ta walka jara.

Sakara/Musoke - nie znam tego Musoke, wiem, że Sakary szczena nie należy do najlepszych ale nie sądzę, że Musoke jest kimś kto go znokautuje zwłaszcza, że w short notice wchodzi, myślę, że boks Sakary wystarczy by zgarnąć solidną dec.

Lineker/Harris - Lineker (mam nadzieję, że wagę zrobi) imo zniszczy i to szybko przez TKO/KO Harrisa w stójce. Jak zrobi wagę i wygra w ww stylu to pewnie będzie następny w kolejce do walki o pas.

Iaquinta/Hallmann - noo liczę na Piotrka i kibicuje mu, ale obiektywnie stawiam na Iaquinte - to bardzo utalentowany zawodnik z lepszym boksem niż Hallmann - wgl nie przypominam sobie czy Hallmann ma dobre kopnięcia!? Wie ktoś coś na ten temat!? bo to może być klucz do sukcesu w walce w stójce, Couture to pokazał z Iaquintą, ale stanowczo za mało tych kopnięć było. TDD Iaquinty imo zapewni, że walka będzie w stójce zwłaszcza, że Iaquinta to nie Trinaldo i się raczej nie wygazuje tak szybko. Chciałbym się mylić, presja ze strony Hallmanna powinna grać znaczący czynnik i napewno jego głównym celem jest obalić Iaquinte, nie dać mu wstać i obijać przez gnp/szukać poddania, ale stawiam na Iaquinte przez dec, ale chciałbym się mylić.

Craig/Barnatt - Barnatt to imo nawet nie ten lvl co Craig - Craig przez dec.

Andrade/Sexton - niby Sexton jest lepsza, ale Andrade jest bardzo twarda i młoda więc licze na postęp - obie nie ugrają nic w tej dywizji, ale coś czuję, że stójka Andrade może być trochę lepsza i zgarnie dec.

Miller/Ogle - Ogle pewnie będzie chciał obalać i użyć gnp, ale tam BJJ Millera powinno zdać egzamin a w stójce może być różnie, ale warunki fizyczne ofc stanowczo dla Millera. Miller przez poddanie w 2R.

Hettes/Whiteford - nie znam tego drugiego więc postawię na sprawdzonego Hettesa.

Kuiper/Scott - Kuipera TDD jest naprawdę ZAj**ISTE. Uniknie obaleń=uniknie poddania i w stójce rozpyka a może i skończy Scotta.

Z tego co wiem to o 21:00 start karty głównej w sobote i o 18:00 start prelimsów na to wychodzi więc 20:30 walka Piotrka.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-10-24 00:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

k1

Następny temat

Kennedy vs Natal. Fight for the troops 3 ...

WHEY premium