SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 279
Więc najpierw krótkie wprowadzenie:
Jak sie zaczyna trenować na siłowni to przez pierwsze kilka miesięcy, osiąga się spore wyniki, nawet niestosując odpowiedniej dity itp.
I tu moje pytanie : czy po przerwie od siłowni ok 2 lata można znowu liczyć na tego "kopa" (przrosty itp.)? Czy jest w życiu tylko jedna taka szansa - gdy pierwszy raz sie styknie człowiek z ciężarem? Czy moge znowu liczyć na spore przyrostu na początku po 2 latach przerwy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3471
Z forum nie ma problemów pod FF. Czasami tylko wyskakuje okienko JavaScriptu, że coś tam nie będzie działać (ale ja żadnych problemów nie zauważyłem) i czy chcesz zainstalować IE 6.0. Wtedy oczywiście nie chcesz i będzie OK.

Pzdr, TorV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Wypowiem sie na moim przykladzie. Tez mialem 2 lata przerwy i znowu zaczalem cwiczyc, mimo ze mialem spadki ok. 2,5cm w bicepsie, 5 w klacie udalo mi sie dojsc do mojego normalnego stanu (stanu sprzed 2 lat kiedy jeszcze cwiczylem) w poltorej miesiaca. Tak wiec sadze ze bedziesz mial "kopa" po przerwie i na poczatku bedziesz zauwazal szybkie przyrosty oczywiscie przy odpowiedniej diecie i treningu. Pozdrawiam

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 279
Dzieki za wypowiedź i pozdro.
Zapytałem bo zastanawiam sie nad powrotem na siłownie. Gdy - mając 15lat (właściwie 14 i 9 miesięcy) zaczęłem to efekty były szokujące. Trening miałem beznadziejny i na beznadziejnym sprzecie, diety praktycznie wogóle nie było a pomimo to w 3 miesiące wszyscy wokól mnie zauważyli i podziwiali że tak urosłem w 3 miesiące. Również siła była "NIEZIEMSKA" jak na ówczesne czasy. W kilka miesięcy z 40 kilku kilogramów na 80 wyszedłem. I dlatego chce wiedzieć czy znów będe mógł cieszyć sie takimi przyrostami na początku.
PS oczywiście po kilku miesiącach beznadziejnego trenigu i podobnej diety przestało przychodzić i mnie to zniechęciło do tego stopnia że przestałem trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Jak to Arnold przywykł mawiać "Mięśnie mają swoją pamięć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 279
A możesz rozwinąć???

Tak marginesem - jak zrobić żęby mieć zdjęcie w avatorku (zdjęcie które mam na kompie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 279


Na to nie patrzecie bo próbuje umieścić swoje zdjęcie w awatorze (jastem tu nowy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
zapisałem fote w paincie i odwróciłem kolory i dostałem normalną fotkę

tak napewno będziesz miał kopa wiem to z doświadczenia. Mięśnie po długiej przerwie znowu są zmuszane do treningu więc jest to dla nich bodziec, ale niekoniecznie musi to być taki kop jak na początku

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
u góry w lewym rogu masz napis 'forum' wytłuszczonym drukiem- tam najedź na 'zmiana danych'. a tak wogule zdjecie do avatarku musi byc male - 80x80 pixeli i nie moze miec wiecej nie 5 kb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155


EvilLord uratowalem fotke !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155


Propozycja 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155


Propozycja 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaczynac??

Następny temat

trening przed snem

WHEY premium