SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małopolska tu spamuje nikt z gości się nie wyłamuje %-)

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123671

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
to Ty też? jest nas coraz więcej

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no a co myslales ze tez sobie jaja robie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
partyzanci wychodza z ukrycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
nie wiem, nie ufam nikomu

CT przypomniało mi się ze kiedyś coś pisałeś o sprzęcie Car audio ze masz konkret, co tam masz? bo mnie ostatnio znowu coś naszło (chociaż na razie to bardziej jako Apacz)

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
jeszcze troche i Vinci się przełamie i przyzna ze tez ogląda

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brat, po co Ci car audio w taczce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
żeby było lżej pchać jak bas uderzy

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zeby nie bylo slychac ze cos tam piszczy itd:P

konkretu nie mam. ludzie maja lepsze. ja mam 2 zestawy po 90watt glosnikow infinity (modelu nie pamietam), oddzielnie wysokie i niskie tony i do tego wzmacniacz 500watt, radio alpine 4x45. nie jest to jakis wypas ale daje rade. ogolnie to plus radio i kable wyszlo chyba 2500, a kolega ktory mi to zakladal w swoim aucie mial sprzetu za 10tys. tamto to dopiero gralo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jeden zestaw z przodu i drugi z tylu. ale to chyba logiczne;) troche basu brakuje ale do tuby musiałbym drugi wzmacniacz zamontować

wzmacniacz mam jbl 500watt, tuba tez by sie znalazla ale nie mam kiedy jechac zeby mi to ktos zalozyl. kumpel juz nie prowadzi car audio a obecnie siedzi w szkocji wiec nie da rady

a w moim zestawie pracuje wzmak 500watt infinity

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2013-02-26 23:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Aha, myślałem ze jakaś zabudowa czy coś, no ale jak nie słychać ze coś piszczy to już spoko
No Alpinki najlepsze, mam drugie ich radio i trzecie zapewne też będzie Alpine
Infinity też spoko, w sumie ta sama półka co JBLe, a może i trochu lepsze.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Regulamin działu INFORMATOR MAŁOPOLSKI

Następny temat

17.2. nd Festiwal Sportów, Sztuk i Systemów Walki Kraków 2013

WHEY premium