SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małopolska tu spamuje nikt z gości się nie wyłamuje %-)

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
najtaniej moze nie bylo ale zrodlo pewne. wyszlo tyle co dobra kreatyna:P dalem w ktoryms spamie fote ale skasowalem co by nie mieli pretekstu do bana;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
dzisiaj jeszcze mialem zahaczyć o taka mala agende za kluczborkiem, nazwy nie pamietam nawet, ponoc fajnie, ale akurat kolezka telefon odebral nieszczesliwy i sie nie udalo dzisiaj, co sie odwlecze to nie uciecze, haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
to zrob pare dokladnych fotek, lacznie z opakowaniem chyba, ze luzem dostales w blistrach i podrzuc mi na te wiadomosci forumowe ja zobacze i okiem speca osadze
a czemu tak delikatnie planujesz? czy cos jeszcze do tego dorzucasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jutro wysle. same blistry mam. jeszcze nie wiem czy samo czy z czyms. tak samo jak nie wiem czy na pewno od marca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
kurde nie rob smaka .. ja od 29 grudnia 11 piw , lampa szampana i setka wodki z gwinta i tyle .. ograniczam się NIESTETY , i nie wypominac mi ze licze bo robie to specjalnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja dopiero w zeszly weekend pilem. tak to od sylwka nic. a w weekend tez nie duzo. chyba 2-2,5l wodki na 6 osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Maciek pomiędzy Kłodzkiem a Wałbrzychem

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
23:30 a ja jeszcze zarcia na jutro nie przygotowalem. tak to nie piszecie caly dzien a jak trzeba isc spac to sie rozmowni zrobiliscie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe zawsze za późno i nie w pore

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ta. dobra ja uciekam. znowu sie nie wyspie:/

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2013-01-24 23:41:59
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Regulamin działu INFORMATOR MAŁOPOLSKI

Następny temat

17.2. nd Festiwal Sportów, Sztuk i Systemów Walki Kraków 2013

WHEY premium