SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małopolska tu spamuje nikt z gości się nie wyłamuje %-)

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
wiadomo, na cyklu trzeba sie pilnować tak jak i po nim he

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
uu jakie tutaj tematy hoho jak nie w spamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nom. i tak przesunalem go 2tyg bo by mi w wyjazd wypadal. ale chyba w ogole odloze bo tak to mi sie skonczy to tydzien luzu a potem nastepny juz w gorach gdzie nie bede cwiczyl wiec cykl moze isc w ch**. chyba jednak zrobie jak wroce. moze do tego czasu jeszcze troche zbije fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
na pewno w ch** trochę by poszedł bo raczej jedziesz odpocząć a nie spinać sie z treningami

vinci~~ małe zdziwko ?

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
w gorach to beda areoby:D jade polazic troche. zaraz bedzie 10 lat jak jestesmy z żoną razem a nigdy w gorąch nie byliśmy:D znaczy razem. tak to glownie morze lub mazury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
to teraz jedź jak jeszcze sezon jest, narty&deska te sprawy

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
my wlasnie nie chcemy teraz:P chcemy w kwietniu jak snieg zejdzie, bedzie mozna polazic. wiosna bedzie, wiec moze zacznie juz wszystko kwitnac, sloneczko i piwko w gorach:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nawet nie wiecie jaki to skarb miec w centrum darmowy dostep do neta;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
CT Ty żonke w podstawówce wyrwałeś

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
ha ha
wg CT budowałeś dom czy odkupywałeś ? bo z tego co tam wcześniej rozmowa była to chyba świeży dom masz ?

ja tam 3 lata z rzędu w sezon jeździłem na narty bo na desce mi słabo idzie ;/ ale w tym roku już brak ekipy niestety a w 2 osoby to też lipa jechać w sezonie .

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Regulamin działu INFORMATOR MAŁOPOLSKI

Następny temat

17.2. nd Festiwal Sportów, Sztuk i Systemów Walki Kraków 2013

WHEY premium