SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M drol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytaj w dziale odżywiania o zasadach diet >>> póżniej staraj sę przełożyć to w praktyce ___ meta to bardzo dobry srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup sobie pro-halo zamiast mety, i bierz minimum 6 tyg, długo się rozkręca, ja brałem 4 tyg i pluję sobie w brodę, że tak krótko bo kosi pięknie, dobra pompa, ładnie ubija, przyrosty są wolne ale stabilne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
i jakie przyrosty po tych 4 tyg? jakie spadki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
skączyłem pare dni temu m-drol. jak nie masz wała to będziesz zadowolony z efektów

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
nr serii 54221 , data 06/13. będzie dobry ? jaki Ty miałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
dokładnie.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
zdecydowałem sie jednak ze zostane przy tym m drolu , skoro skyboom miał tą samą serie i klepalo to mój też powinien działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
załóżmy ze będzie org, co dać na podtrzymanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2846
sorry Panowie ,ze tu wjade z takim pytankiem ..a wiec wiekszosc mdrolli z allegro to raczej metka ?wiec jakiej firmy m droll w tej chwili jest najpewniejszy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2846
i jeszcze mam takie pytanie obecnie robie redukcje an leangains,mysle ze juz zaj**iscie sporo polecialo chcialbym ustabilizowac teraz kalorie obecnie jade na ok 2500 kcal na dzien w dt gdzie 2215b 90t 205 w .Treningi robie rano jak to bywa przy leangains.Planuje zrobic recomp z massdrolem :D i tutaj 2 bardzo wazne pytania z aktore byl bym niesamowicie wdzieczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino Co zrobic :D

Następny temat

Ciężka praca co dobrego?

WHEY premium