SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M drol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2846
kurde przypadkowy enter a wiec : 1 jak rozlozyc teraz makroskladniki na massdrolu przy recompie i czy moge zachowac tak jak mam obecnie plus ok 400kcal z dodatkowego 100g bialka czy mnie to nie zaleje? a drugie rownie wazne skoro robie treningi rano czy moge lykac tabsy po treningu z pierwszym posilkiem czy lepiej zjesc cokolwiek przed i skrocic okres nic nie jedzenia podczas cyklu ? naprawde sorry za ten spam tak jakos mi sie napisalo na 3 posty hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niveas
załóżmy ze będzie org, co dać na podtrzymanie ?

nie ma chyba złotego środka który ci pomoże, spadki zawsze będą to zależy od ciebie czy większe czy mniejsze, na pewno porządny odblok +DAA i jakaś kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
miałem na myśli to żeby po prostu wszystko nie zeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
moze byc daa megabola ??kreatyna mono, jabłczan, czy coś typu nitrobolon ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2559
m-drol to jedynie z Dragona reszta to wyebki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
jak dobrze pójdzie to zaczne na początku lipca i napisze tu jak działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mogę Ci polecić DAA z treca, jest ok, kreatyne to co tam uważasz ja zawsze preferowałem mono, ale to jest indywidualne podejście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
a zostaje coś w ogole po takim cyklu jak wezme ten odblok , daa i kreatyne ?(zakładając ze w ogole urosne) na odblok moze być clomed?

Zmieniony przez - niveas w dniu 2013-06-11 21:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zakupisz z Dragona PRO-SD, przy dobrej diecie i treningu urośniesz na pewno :) "Clomed" to chyba jakieś ziółka, clomid, czyli clostilbegyt, cytrynian klomifenu, itp. służy do odbloku po tak silnym środku. W PL jest tylko i wyłącznie na receptę lub na czarnym rynku możesz kupić 3-4 razy drożej niż w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Jak nie brales wczesniej Ph to bez sensu zaczynac od mdrola imo. Co bedziesz bral pozniej? Przemysl sprawe. Wedlug mnie lepiej zrobic 3kg na epi i po cyklu je utrzymac niz zrobic 6kg na mdrolu a po cyklu tez zostanie 3kg

Zmieniony przez - Tatoo w dniu 2013-06-12 00:34:32

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino Co zrobic :D

Następny temat

Ciężka praca co dobrego?

WHEY premium