SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M drol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
dajmy jest to suplement diety (kreatyna) bo zrobienie etykiety to w dzisiejszych czasach nic trudnego tym bardziej że pieniądz na tym się robi

Łykasz 5tyg kreatynę starasz się lepiej i więcej jeść bo tak na koksach trzeba no i efekt często u takich jak ty (bez obrazy) jest widoczny bo poprawiłeś się w jedzeniu Kiedyś lata temu kuzynowi dałem 50tab. cynku, powiedziałem że meta w kilka tygodni 6kg zrobił do tej pory nie wie ze cynk jadł Czy naprawdę dla ciebie problemem jest wywalenie tego i kupienie dobrego środka który będzie działał Czy problemem jest zapytanie się na forum o dobrą firmę i ewentualnie o to gdzie kupić Dzisiaj zamawiasz w poniedziałek masz zero problemu, a jak nie stać cię na dobry towar to lepiej nie łykaj wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
przecież nie wywale tego skoro dałem za to 200zl ... zjem , co będzie to będzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14943
możesz zjeść to, pobrać może akurat meta tam jest i coś pójdzie, ale na przyszłość najlepiej w dobre SAA zainwestować

PRZYSZŁY LEKARZ :: Jeszcze 2 lata do wypisywania recept... na koks

FARMAKOLOGIA KLINICZNA ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
mialem kupic mete ,ale sie balem ze zaleje... teraz juz wiem ze od zarcia zalezy...

Zmieniony przez - niveas w dniu 2013-06-20 15:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14943
najlepsza opcja na teraz to zakupić mete i na niej zrobić cykl

PRZYSZŁY LEKARZ :: Jeszcze 2 lata do wypisywania recept... na koks

FARMAKOLOGIA KLINICZNA ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
skoncze brać to co kupiłem to bede myslał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
robiłem z 5 cykli na mecie ,każda z innej firmy,mniej więcej wiem czego się spodziewać po mecie,w tym m-drolu co masz napewno nie jest meta,może też i nie m-drol ale bardzo dobrze działający środek,może jakiś inny dobry ph. nie dyskutuj z nami,zrobisz cykl i wtedy będziesz albo zadowolony albo zawiedziony, pogadamy za 4-5 tygodzni.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
no też właśnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
od jutra start. brać do tego eseliv forrte? czy po zakonczeniu ? Clomid kiedy i ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
poszła pierwsza kapsułka tego ,, M-drola'' do tego esseliv max i vita-miner
waga 74,2
ramie 42(takie nie do konca z 2 mm moze brakuje albo mniej)
pas : 88 \

kiedy clomid i ile ??? kreatyne w 3 tyg dodac ?

Zmieniony przez - niveas w dniu 2013-06-24 11:33:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino Co zrobic :D

Następny temat

Ciężka praca co dobrego?

WHEY premium