SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M DROL - opinie tych co brali

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
Jakie macie opinie na temat tego środka , czy faktycznie coś daje ? bo widziałem tylko relacje osób które ostro koksują a szukam wiarygodnych opinii dlatego ten temat , pozdro

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2013-04-03 17:58:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
poszukaj w dopingu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
większość m-drolu na rynku teraz to totalny syf.Ori nie dostaniesz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
kiedyś to było dobre PH.

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
z dragona pro-sd to ta sama substancja jeśli sie nie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Z dragona jakiś czas temu działało konkretnie, jak jest teraz to nie wiem ;) Na szczęście mam zakupione jedno opakowanie jakiś rok temu tak że będzie na potem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
za mocny jak na pierwszy kontakt ładnie po flakach jedzie. siła idzie masa tez ale cos kosztem czegos, jak dla mnie nie płaca sie tego brac bo miesien nie zbuduje sie w 4 tygodnie.

Zmieniony przez - wosek700 w dniu 2013-04-03 19:36:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
już bym wolał mete szamać i pewniak niż to nie wiadomo co .

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69318
ten srodek jest juz lata... i mnóstwo jest relacji, opinii... Poszukaj superdrol, m-drol, sd z dragona, massdrol i chyba megavol....to wszystko jest to samo tylko rozni producenci.Poczytaj znajdziesz wszystko o tym srodku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
Brałem jeszcze ze starą datą 2lata temu - kosa straszna, wrzucałem jako kick start pod enana. Jak masz jakiejś innej firmy z pewnym surowcem to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
meta pewniak dobre heh a większość tych prohormonów działa tak dobrze jak mąka dlatego pytam tych co brali a nie tych co chcą reklamować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol dawka

Następny temat

clen+x-tren ?

WHEY premium