SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack: walka Roberta Burneiki oficjalnie zakontraktowana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja widze odwrotny scenariusz. najman unika walki bo chce zmeczyc roberta, a robert rusza od poczatku na maksa bo chce jak najszybciej walke zakonczcyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na koniec wjedzie baba z ujem i jej dzieci z broda to bedzie uliczna walka, albo moze wiejska nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt tego całego cyrku nie popiera
ale i tak każdy z nas to będzie oglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja popieram taki cyrk, rozśmieszają mnie takie zestawienia, co w tym złego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
ja nie wiem co tylu ludzi widzi zlego w tej walce..
chodzi o to zeby przyciagnac widza do gali..kazdy wie ze z mma bedzie to mialo malo wspolnego ale z drugiej strony zobaczcie ze jak teraz mma atack rozkwitnie mocniej niz np ksw to mozemy sie spodziewac na nastepnych galach jakis dobrych zawodnikow wyzszej rangi..liczy sie cala gala..a ta ostatnia walka to mozna powiedziec ze to poprostu wisnia na torcie myslicie ze pro bb ze swiata nie beda ogladac czynnego zawodnika roberta jak bedzie dusil El testosterona??

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Tak tylko jak zaczną od freaków jak KSW to skończą też tak jak oni. Te gale organizują biznesmeni, którzy jak zobaczą ile zarabiają na takich kolesiach to popieprzą porządne MMA na rzecz takich kasiastych pojedynków. Ale co by nie pisać to pewnie i tak będę oglądał tą walkę. Z zaciekawieniem oczywiście. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
jak będzie za dużo takich walk dla kasy to znudzi się to po pewnym czasie... A tak to zrobią kilka normalnych walk mma i jakoś jedną walke dla show i tyle, będzie kabaret już z kumplami czekamy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
DJ100
nikt tego całego cyrku nie popiera
ale i tak każdy z nas to będzie oglądał


jakby nie było tych cyrkowych walk to pewnie 90% z nas nie miałaby pojęcia o istnieniu jakiegoś mameda czy innego błachowicza którymi sie tu podniecacie przy okazji tematów dot kolejnych odsłon ksw

a tak to mamy naród znawców mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
ja osobiście oglądałem ksw jeszcze przed pudzianem ale większość narodu poznała zawodnikow polskich mma dzięki Mariuszowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8711
Pudzian jest za Robertem:) ostatnio gdzies jego artykuł przeczytalem:) ale jezeli Pudzian i Robert beda walczyc i wygrywac to napewno po jakims czasie padnie propozycja walki obu:) wtedy wiadomo ze jeszcze bardziej moga liczyc na wieksza kase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i kiedy sie odblokować?

Następny temat

cykl deka+prop+winko

WHEY premium