SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack: walka Roberta Burneiki oficjalnie zakontraktowana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bq - nie jest moim wyborem gdzie pukalem, oni mnie wysylali i tyle. Nie lansuje sie na cwaniaka, robie kase gdzie moge, ale w miare moralnie, tzn zgodnie z moimi zasadami. Raczej nie jestem zakompleksiony. Powiem tak, sralem kasa , i jej nie mialem i za co zjesc, znam dwie strony, obie sa zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw nie ma odpuszczania , jak nie sprzedasz nawet pijakowi to sa cisnienia w firmie itp. Nie zrozumiecie dopoki nie bedziecie pracowac dla takich ludzi, albo do poki nie macie na przelew po np 1000e dziennie i nie wiesz co robic z kasa, kasa szczescia nie daje, przydaje sie i sam kombinuje, chocby z klampami, ale nie robie ludzi w h... nie jestem prawdziwym polacziem, sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
kasa szczescia nie daje? ale kur... osladza zycie, pozwala posmakowac zycia , a nie wegetowac jak ponad polowie polskich obywateli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
generalnie ta cala dyskusja na temat kasy itp nie ma wogole sensu ale powiem Wam jedno: nie zauwazyliscie czasem ze dziwnym trafem gdy ktos podchodzi do czegos lajtowo i na luzie to wszystko mu idzie jak po masle A kto inny ma podejscie smiertelnie powazne i tak strasznie sie stara ze w koncu zalicza same faile i zjada go frustracja? Jest takie powiedzenie "grajac tak zeby nie przegrac jestes na najlepszej drodze do porażki" To sie sprawdza na wielu płaszczyznach w zyciu


A Burneika to pozytywny gosc po prostu

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bastekk - racja osladza zycie, ale nie musisz miec jej nie wiem ile aby byc szczesliwym . ja jestem minimalista, bo juz mialem to i tamto, znam dwie strony. Nie wegetuje, ale nie jestem nie wiem kim. Jesli chodzi o kombinacje, to rozumiem, podatki, ubezpiecznie jak nalezne wytargac, znac prawo i kombinowac, ale nie okradac i klamac biedynch ludzi jak ostani frajer aby za wszelka cene zarobic. Przegibon ma racje, powoli, spokojnie samo idzie i na luzie.. styka ze mam na koryto, suple, tren, wakacje, hobby i pare innych spraw, nie potrzebuje chaty z basenem itp. Do niczego nie jest mi to potrzbne, stawiam na lepsze rzeczy niz kasa, uwierz mi sa. Co do koksa, mam nadzieje ze wygra!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
panowie, niezla dyskusja, ale nie bardzo wiem skad sie wziela. przeciez nie smiejecie sie z klaunow w cyrku, ze ni emaja honoru. a ci wszyscy fajterzy w wwf czy tez w polskich walkach celebrytow, to przeciez taka odmiana klaunow, ktorzy zapewniaja show gawiedzi. wszystkie ostre gadki przedmeczowe sa po to, zeby nakrecic emocje u widzow (bo przeciez nie u zawodnikow). nie ma to wiele wspolnego z honorem - to jest po prostu zawod. jeden jest urzednikiem, drugi murarzem, a trzeci showmanem.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
a 4 frejerem do obijania mordy za pieniadze bez honoru i godności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
lestat1986
najpierw poznaj słowo FRAJER be pewnie według ciebie też jestem frajerem bo twierdze że nie znasz tego słowa a chcesz na siłę sie nim posługiwać.A co do honoru to pewnie słowo też inaczej odbierane przez ciebie niż powinno być.Lepiej dac sie obić za 200tys w minute niż zap*****lać cały miesiąc 10h dziennie na wypłate 1500zł i co masz z tego twój pseudo honor który praktycznie daje ci tylko to że czujesz sie kimś a jestes nikim Co ma klaun z tego nowa BMW,dom,stać go na wyjazdy i obraca sie w ludziach znanych ty obracasz sie z kolegami na łace pijac piwo

Zmieniony przez - tucio_84 w dniu 2012-02-04 17:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja, ale jak np 1500zl za 10h dziennie miesiecznie dalo mi motywacje do dalszych dzialan aby cos zz tym zrobic i zaoszczedzic honoru troche, a nie jak tutaj dac dupy i sie wzbogacic, polak potrafi tylko narzekac, zamiast zmieniac swoj los
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
Tucio to według Ciebie ktoś kto robi za 1500zł i obraca sie tylko w swoim "zwykłym" towarzystwie jest nikim? bez przesady ile ludzi tyle opinni, więc w tym jak i innych temat wszyscy nigdy nie będą gadali w spólnym głosem
pozdro

Zmieniony przez - -spartan- w dniu 2012-02-04 17:56:47

dzikuje za pomoc

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i kiedy sie odblokować?

Następny temat

cykl deka+prop+winko

WHEY premium