SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MK677

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4732
Witam,
Mam pytanie co do MK677 - 17 lat, wiem dzial doping 18+, lecz mk to nawet nie sarm.
Zalezy mi troche na sile i masie, mam swiadomosc ze solo mk677 za duzo mi nie da i bardziej sie opalaca cos na tesciu, ale nie chce się psuć od środka i robic odblokow, a wiem ze mk nie powoduje skutow ubocznych w hormonach.
Więc -> 2 miesiace cykl, czego moge sie spodziewac? Chciałbym usłyszeć jakieś odczucia osób co brały ten środek solo.
Bw 65kg -> DL 155kg; SQ 120kg; BP 95kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2014
Jak sam juz napisales +18 i brakuje ankiety dzialu i wazne sa badania

~Sic Parvis Magna~
~Wielkość od skromnych początków~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4732
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): https://tinypic.pl/ey7q2qxurlth trochę rozmazane i światło mnie do końca nie satysfakcjonuje ale no jak trzeba :)
Wiek :17
Waga :65
Wzrost :167
Staż treningowy:1,5 roku
Obwód pasa: 78
Obwód klaty: 105
Obwód uda: 59
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 4x/tyg + wf w szkole
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nie
Stan zdrowia: brak problemów zdrowotnych
Preferowane formy aktywności fizycznej: Siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Suplementy - kreatyna; wpc; omega 3; wit d3k2; przedtreningówki
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 3000-3200kcal b:120> t: 15-25% w: reszte
Wrażliwość na stymulanty: dobra
Możliwosci finansowe: zależy od efektu i celu
Cel/problem/opis: stosowanie MK677 w celu lepszej regeneracji,co ma skutkować zwiększeniem masy jak i siły. Chce poznać odczucia osób stosujących ten środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4732
No ale czytałem dużo o MK i jakoś nie widzę potrzeby, żeby robić badania przed stosowaniem tego środka, no chyba, że w celu porównania wyników przed i po oraz zweryfikowania czy na prawdę dostałem ten MK677 a nie coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Oprócz tego że złapiesz trochę wody i będziesz zarąbiście głodny, to dużej różnicy nie poczujesz. To nie tren.
MK677 miesza w hormonach, tylko nieco innych niż androgeny.
Walenie MK solo jest trochę pozbawione sensu. Chyba że szybko chcesz złapać masę niskiej jakości i do tego być bardziej głodnym na masie. Zależnie od dawki złapiesz 1-3kg wody, pewnie będziesz więcej jadł więc może i więcej mięśni, ale też tłuszczu na pewno. Więcej masy to trochę więcej siły, ale bez szału. Jak bardzo chcesz wrzucić kasę na farmakologię, to tym przynajmniej narobisz najmniej szkód. W mojej opinii strata kasy i ryzyko dla zdrowia (tym bardziej że cholera wie co sypią oprócz/zamiast MK). Lepiej odpuścić. Od 2 miesięcy raczej nie umrzesz, więc jak jesteś bardzo uparty to rób co chcesz.
2

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4732
Dobra, wszytko fajnie wytłumaczone, wszystko wiem
Dziękuję ślicznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 latek a odżywka białkowa.

Następny temat

czy warto kupic Animal Pak?

WHEY premium