SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIceralna Kazeina - Polskie Odpowiedniki

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
tzn nie ja uzywam naturalnego blonnika.
w miare mozliwosci codziennie wypijam koktjal ze swiezo mielonego seimienia, ostropestu i kilku pestek dyni wlasnej chodowli w lupie.
wszystko mixuje w mlynku od kawy i pozniej w blenderze z rozymi owocami, zalzy jak ochota mnie najdzie. jak jestem zbyt pełny poprostu z lezyka miodu i cytryna.
sluzy mi

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2012-10-02 20:32:24

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
prosekto
prosekto
tzn nie ja uzywam naturalnego blonnika.
w miare mozliwosci codziennie wypijam koktjal ze swiezo mielonego seimienia, ostropestu i kilku pestek dyni wlasnej chodowli w lupie.
wszystko mixuje w mlynku od kawy i pozniej w blenderze z rozymi owocami, zalzy jak ochota mnie najdzie. jak jestem zbyt pełny poprostu z lezyka miodu i cytryna.
sluzy mi


No i rewelka o to chodzi

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
wspomne tylko ze nie przypadkowo suple Roberta sa podobne bardzoooo do wczesnych produktow od C...;) i wiadomo ze klienci nigdy sie nie dowiedza gdzie i jak sa robione. Michal piszesz ze Ty tam sie w huuu znasz bo zyjesz tym od lat... no spoko, ale czy uwazasz ze w europie i PL to bb nie istnieje? to juz nie czasy ze Hameryka to raj a tutaj dno, i nawet nie ma w Pl dobrego kulturysty, bo jest np Piotrkowicz ktory mial byc tak zmiazdzony w meksyku na zawodach przez Roerta B a tu sie okazalo ze to jak zawsze tylko napompowana gadka amerykanska i Piotrkowicz pokazal kto ma jakie miejsce w szeregu, oczywiscie byly potem tlumaczenia ze cos nie wyszlo ROBO, ze nie chcial tam byc na 100% bla bla bla takie kity to lykaja 15latkowie co sie jaraja jeszcze na Bajceps:). I jeszcze jedna sprawa, nie pisz Michal ze nie masz nic wspolnego z Cyb... bo lata razem sie ziomkowaliscie i robliscie dile, lepsze dla niego wiadomo, ale robiliscie razem/dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
No i cos na temat glowny Kazeina M, z FA to porazka czuc ze tam pelno cukrow wegli, marze maja tez bardzo duza, przy hurcie 2 lata temu bylwalo to srednio nawet 40%, a to i tak nie wszystko bo zawodnicy ich mieli jeszcze dodatkowe 20-30% wiec po odliczeniu wychodzilo ile sa warte ich suple. JA uzywam niemieckie firmy tam przynajmniej nie sciemniaja klientow, jakosc jest najwazniejsza, mr big , big zone, mulitpower, inko s, to podjam, pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
akurat obecne produkty burneiki maja sie ni jak do tego szajsu cybera ktory reklamowal. muscle test i spalacz na bank robia robote, chociaz na pobudzacz niektorzy narzekaja. spalacz bede testowal dopiero jakos na 2013, a testa raczej nigdy ale opinie z zaufanych zrodel.
jesli nadal bedzie trzymana jakosc to bedzie dobrze.

FA faktycznie de jest bardzo tanie, ale nie o tym tutaj bo to wiadomo strzal w kolano jesli ktos w tym robi
kto ma to wie o co chodzi

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A od Pana C. termal nie działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
nigdy nic od niego nie bralem, ale kilosport dzialal zawsze, duzo moich znajomych bralo, ale dziwna sprawa jeden i ten sam produkt dzialal inaczej w zaleznosci od zamowienia

chyba wiadomo dlaczego...

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
co do micelarnej kazeiny nie warto by było zastosować czegoś z olimpu? Przynajmniej wiadomo gdzie robione i firma posiada laby do testów, wiadomo że jakby chcieli robić wały to i tak będą robić ale przynajmniej mają dział zajmujący się testami a nie tylko mówią że mają. Chociaż sam olewam kazeinę. WPC i kilka tabsów bcaa na noc mi wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
bastekkk
wspomne tylko ze nie przypadkowo suple Roberta sa podobne bardzoooo do wczesnych produktow od C...;) i wiadomo ze klienci nigdy sie nie dowiedza gdzie i jak sa robione. Michal piszesz ze Ty tam sie w huuu znasz bo zyjesz tym od lat... no spoko, ale czy uwazasz ze w europie i PL to bb nie istnieje? to juz nie czasy ze Hameryka to raj a tutaj dno, i nawet nie ma w Pl dobrego kulturysty, bo jest np Piotrkowicz ktory mial byc tak zmiazdzony w meksyku na zawodach przez Roerta B a tu sie okazalo ze to jak zawsze tylko napompowana gadka amerykanska i Piotrkowicz pokazal kto ma jakie miejsce w szeregu, oczywiscie byly potem tlumaczenia ze cos nie wyszlo ROBO, ze nie chcial tam byc na 100% bla bla bla takie kity to lykaja 15latkowie co sie jaraja jeszcze na Bajceps:). I jeszcze jedna sprawa, nie pisz Michal ze nie masz nic wspolnego z Cyb... bo lata razem sie ziomkowaliscie i robliscie dile, lepsze dla niego wiadomo, ale robiliscie razem/dla niego.


No tak moiwe ze sie znam bo w tym siedze i niestety nie moge sie za bardzo chwalic kogo znam i dlaczego itp. Produkty pana C porownujac do Roberta to niebo i ziemia :) > to ze Pan C cigle mowi ze Kilo robi mu produkty(moze robil 1 na odp****** by juz nie marudzil) :)to chyba tylko zeby podnies swoj status w oczach ludu, niestety ja go z nimi poznalem za co sie "pieknie odwdzieczyl" Jego kontakty sa zerowe i na cale szczescie nie zapoznalem go z innymi ludzmi bo napewno byl by bardzo niezmiernie wdzieczny :)Teraz zostal sam jak palec na wlasne zyczenie.
No nadal mowie ze nie mam JUZ nic wspolnego przeciez to wiadome ze znalem go kilka odbrych lat tego nie da sie ukryc. hehe ale ziomkowanie to ja mam z Robertem a nie z C. z nim byl tylko Biz na ktorym jestem do dzisiaj w plecy , tak samo jak wiekszosc ludzi w Polsce ktora miala z nim cos wspolnego, JEDYNE CO GO INTERESUJE TO TYLKO I WYLACZNIE JEGO OSOBA :)
Tyle na temat tej historycznej kupy.
Odnosnie supli z Usa dziwisz sie wsyztkie przelomowe produkty startuja wlasnie z Usa nie ma sie co oszukiwac. Piszej jak bym drwil z Polski i Europy itp To totalna bzdura typowo hejterowska ze niby ja jestem w usa, kasa itp. Przemysl sobie co piszesz. Odnosnie Roberta pisz do niego :) jak chcesz sie zapytac odnosnie zawodow w Mexyku.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
prosekto
akurat obecne produkty burneiki maja sie ni jak do tego szajsu cybera ktory reklamowal. muscle test i spalacz na bank robia robote, chociaz na pobudzacz niektorzy narzekaja. spalacz bede testowal dopiero jakos na 2013, a testa raczej nigdy ale opinie z zaufanych zrodel.
jesli nadal bedzie trzymana jakosc to bedzie dobrze.

FA faktycznie de jest bardzo tanie, ale nie o tym tutaj bo to wiadomo strzal w kolano jesli ktos w tym robi
kto ma to wie o co chodzi


Nazekaja na pobudzacz bo za silny(tylko tu widze problem bo naprawde kopie) ? a moze ci co maja wypalone receptory :)nazekaja, LIPORUSH pali na maxa + rewelacyjna kombinacja. Suple Roberta (nie lize dupy bo nie musze ) wiem kto je robi sam siedzialem w formulacji struktury jego suplementow wiec bez 2 zdan kazdy supelek jest indywidualnie dobrany w mega kombinacji w odowiedniej ilosci. Mowie to zupelnie szczerze a jak chcecie wieszac psy na suplach to zapraszam do innych Firm :) bo tam jest naprawde co szukac np czego nie ma :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slo-Niacin albo niacynamid o przedłużonym działaniu - Gdzie Kupić?

Następny temat

Polikosanol

WHEY premium