SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIceralna Kazeina - Polskie Odpowiedniki

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co gadac, USA zawsze bedzie do przodu niz stary kontynent, Michal ma racje z tym, nawet z korytem, pojedzcie i zobaczcie jakie tam porcje koryta serwuja w restauracji za ile i ile ma kalorii itp, rosnie sie jak na drozdzach. Co do wypalonych receptorow - kolejny mit, ktory jest powielany przez nie lud, nie ma takiego czegos jak wypalone receptory. Polecam poczytanie o mechanizmie jakpowstaja receptory i jak to wszystko dziala... Michal nie obraz sie, ale znam wielu POlaczkow za granica w roznych krajach ktorzy zawsze mowia ze robia to i to wspolpracuja z x i y, a pozniej to wychodzi ze raz na jakis czas ktos komus napisze diete czy spotka kogos , pogada na treningu i juz jest wiesz... znam to z zycia. Lecz moge sie mylic do co Ciebie, dlatego biore takie wypowiedzi z dystansem.... Prawdziwa wspolpraca to np Farah z x przez miesiace dzien w dzien ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
ja myśle że kiedyś coś wyszło nie tak nie trzeba robić z tego afery suple z usa sa lepsze niż europejskie gdzieś czytałem chyba w md że tam na rynek idzie wszystko mocniejsze dlaczego pewnie odbiorcy są wymagający i tam jest inny świat wiekszość ludzi jak sport to do końca życia a tu browar i pod sklep pompować nadgarstki. taka polska mało ludzi ćwiczy do końca wiekszoć to sezon i koniec dlatego takie suple jacy kupujący je. moge sie mylić to moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do jakosci supli to mam inne zdanie, mysle ze niektore niemieckie firmy maja lepsza jakosc niz amerykanskie, tam ma to poprostu dzialac i siekac, nie wazne co wsypia, FDA to sciema, bo to FDA musi udowodnic ze cos jest bezpieczne a na to nie ma kasy, albo sa lapowki, dlatego taki Sajbershit moze produkowac co chce jak kazdy w hameryce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omar199417 - nikt nie robi afery. Ale to jest jak wyborcy PO czy PIS i takich tam, coz nie wyszlo, glosujemy na tych ludzi dalej. Chodzi o to ze jak ktos raz wycial wala to bedzie dalej cial, jak dupa sie pusci to zrobi to ponownie , zycie, dlatego nie ma afery, tylko jest totalny brak zaufania i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
kult nie pier.dolisz. szacun

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
w sumie masz racje my jesteśmy płotkami w morzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
heh kult :) to nie Polska by FDA przekupic jak to sie robi z paniami sanepidu , Kumpel chcial kiedys przekupic policjanta to siedzial 30 dni i tak mial fuksa na maxa :) + placil $10.000 kary . Tak odyzwki niemieckie szczegolnie bilako i gainery najwyzsza klasa

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
w niemczech jestem praktycznie co wakacje tam mało osób ćwiczy na mieście to same bibery biegaja siłowni jest troche byłem ale sie dogadać masakra xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki plebs szarak jak ja czy Ty ( nie ublizam, ze ze Ty plebs czy szarak , mowie o sobie) to nie ma znajomosci ani takiej kasy aby przekupic. Nie chodzi o to ze nie mozna przekupic, trzeba miec znajomosci i KWOTE DO DYSPOZYCJI, zrozum ze w dzisiejszym swiecie nie ma juz za ile dasz sie kupic, ale za ile nie dasz sie sprzedac, prostka krotka pilka, ludzie otworzcie oczy, bo w tej waszej kreowanej przyszlosci to jakies cuda na kiju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
moj stary siedzial troche w stanach i powiedzial ze taka korupcja jak tam jest to u nas pikus. maly przasny kraj, male pieniadze i male walki,
a tam...

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slo-Niacin albo niacynamid o przedłużonym działaniu - Gdzie Kupić?

Następny temat

Polikosanol

WHEY premium