SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIceralna Kazeina - Polskie Odpowiedniki

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
ja uzywam tylko bbn, kiedys tez byly zaj**iste takiej innej niemieckiej frimy, ona wydawala tylko serwatke i mixy i zadnych innych produktow ale wyleciala mi z glowy nazwa. mr biga nie probowalem, kult poleca, na pewno wie co mowi. a mowiac jeszcze za siebie kiedys nutrex dobry mix wydal zalakowany na czarno muscle infusion chyba sie nazywal, jak masz dostep bierz spokojnie, z polskich firm trec jakosciowo najlepsze bialka teraz wypuszcza.

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2012-10-02 16:48:36

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jadam ostatnio mr big, big zona, vitala od zawsze kilka produktow, acitvlaba bcaa+gluta, sciteca , w zassadzie w tych firmach tylko gustuje. Poki co nie zawiodlem sie na mr bigu i big zonie ani zaden z moich przyjaciol, bo gowna nie polecam, trenuje sie ponad dekade i troche sie zjadlo wiec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
nie kupuje taniego bialka

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w tanie bialko zazwyczaj walek. Mateusz te wszystkie firmy dostaniesz na atleta.pl w czym problem? ceny tez ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
a ja wlasnie nie polecam activlaba bo dla mnie sciema nawet z bcaa, scitiec takze białek pelno rodzajow kazde na g oszukane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
activlaba bym nie tykal bo nie tykam niczego co ma aspartam.
scitec zgadzam sie duzo wpadek, wiec z jakosci nie slynie.

aczkolwiek znam ludzi cwiczacych wiele lat i zachwalajacych np myofusion,
w kocu dziala, bo dziwne zeby tyle cukru nie dalo dadatkowej energi

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
activlaba bcaa+ glute sam w labie spr jak studiowalem biochem, dlatego biore, bylo ok. Scitec nie moge narzekac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
kiedys mieli ostra wpadke ze 4 lata temu.
activlab jak mowie z innych powodow omijam

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slo-Niacin albo niacynamid o przedłużonym działaniu - Gdzie Kupić?

Następny temat

Polikosanol

WHEY premium