SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIXTAPE PIOTRA KACZKI - zapraszamy do obejrzenia.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Aby nie spamować w temacie Piotra zakładamy osobny temat. Możecie zobaczyć jak Piotr ćwiczy, planowane są kolejne filmiki z jego udziałem, także będą pojawiać się w tym temacie

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
fajna realizacja i montaż.
Filozofia treningowa ma niewiele wspólnego z moją,więc się nie wypowiadam ;)
czekam na jakieś squaty albo mc ;)
sog

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Plecy, ze...
Chcialbym trenowac pod okiem kogos Takiego.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie byłoby zobaczyć film instruktażowy z zakresu ćwiczeń z udziałem dr Piotra Kaczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
Panie KAczka szacun. Pakuje Pan jak czeba Siła!!! i nie ma o******lania się!!!



Zmieniony przez - bedii w dniu 2011-01-25 20:38:24

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7633
szacunek!

to tylko jeden filmik z krótkimi migawkami, ale niesamowicie wiele mówi o wiedzy i podejściu Piotra do ćwiczeń.

widać ogromną wiedzę i praktyczne jej wykorzystanie. widać prawdziwą pasje.

niesamowite wyczucie własnego ciała i świadomość ruchu. absolutna kontrola napięcia mieśniowego, pozycji ciała.


dla mnie to bardziej motywujący filmik niż nie jeden z pulpetami klasy PRO. to za razem dowód na to, że w kulturystyce amatorskiej (nie uprawianej typowo pod zawody) liczy sie nie tylko efekt, ale sposób realizacji...

... o co mi chodzi?

a no o to, że na siłowniach na 100 osób o tak rozbudowanej muskulaturze może kilka osób trenuje w ten sposób.

mało tego - nawet na treningach zawodników rodem ze sceny kulturystycznej nie widać takiej techniki i wyciskania resztek mocy w każde powtórzenie.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
krzychacz:

DZIĘKUJĘ, że zwróciłeś uwagę na istotę tego filmiku, a nie ma to że ciężarki lekko śmiesze i śmiesze, że ruch ekscentryczny ze długi i masę innych rzeczy, o których ludzie piszą, że to błąd, a nie mają zielonego pojęcia po co przychodzą na siłownie, i na czym polega wyczycie własnego ciała. A skoro zwracasz uwagę na takie rzeczy, sam musisz ćwiczyć podobnie. Mam nadzieję, że daje Ci to podobne rezultaty co mi i niemniej radości....
Z wyrazami szacunku...

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
a no nie chudo

a na powaznie swietny film. Oby wiecej takich bylo. Ogromny szacunek. Nie wyczytalem tego nigdzie wczesniej - panie Piotrku pan staruje w zawodach czy to tak dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Tylko i wyłącznie dla siebie. Wyczynowi Amatorzy nie startują w zawodach :)

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam doskonale pamiętam, gdy stosowałem metodę dodatkowych serii z małymi ciężarami ale z ruchami podobnie skupionymi jak na filmie. Kumple się śmiali, co to za ciężar, a jednak zarówno gęstość jak i definicja poszły ostro do przodu. Coś w tym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
czy ten filmik ma zachecac klientów Olimp do ostrych treningow czy promować El gritona czy promowac jeszcze cos innego?
Pytanie do Olimp, bo nie rozumiem idei. Pan El Griton ma ogromna wiedzę i tego nie podważam. natomiast jego odpowiedzi w stylu - stosuje dużo potasu czy stosuje dużo dawkę wit C nie są na miejscu , bo Pan Darek czy Pan Sławek nie polecalby takich dawek z przyczyny podanej nizej
te dawki są uzasadnione wygladem El Gritona ktory musi dbać o odpowiednie rozrzedzenie krwii i cisnienie na codzień, gdzie normalnemu zajadaczowi massacry wcale to nie pomoze lub nie ma takiej potrzeby, ale bedzie się sugerował zdaniem autorytetu.
prosze przemyslcie bo temat pana El Gritona jest dla mnie najciekawszym tematem jaki tu powstał, ale nie do końca uczciwym a Pan Griton lubi sugerowac dawki i suplementacje sprawdzoną na sobie.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Czarnuchok:

Jeśli ktoś mnie pyta jakie dawki stosuję, to piszę jak jest naprawdę, a nie że 200mg vit.C i 5g kreatyny,bo na czyms takim nigdy ktos chcący zrobic dużą mase mięśniową nigdy jej nie zrobi. Byłoby to ogromna hipokryzja z mojej strony gdybym pisal to co powinno sie pisać, a nie to jak jest naprawdę. eśli byśmy nie wykorzystywali wiedzy innych i na niej nie bazowli, to nadal nikt na ziemi nie umiaby rozniecać ognia. I podstawowa rzecz nidgy nikogo nie zmuszam do spożywania takich dawek, jedyni sugeruję bazując na własnym doświadczeniu i zawsze staram sie sugerowac konsultacje z lekarzem. Wolnywybr każdego. Jedni będa sie wzorowali, inni wręcz przeciwnie. Jak ktoś pyta, to odpwoiadam szczerze. A jak uważa, że wie wszystkonajlepiej to niech nie pyta. I nadal i to z wielkim zapamiętaniem będe sugerował suplementacje spradzona przez siebie i właśnie w takich dawkach, bo kogo podejście mam polecać? Twoje, Myszki Miki, a może Franka Zane'a? Pewnie, że MOJE, bo zainteresowani wchodzą do MOJEGO wątku i pytaja o MOJE zdanie. Co jest w tym niejasnego? Jak idziesz do prawnika po porade odnosniespadku, to pytasz sie go co fotograf w danej chwili myśli? Zastanow się. I kto powiedział, że wszyscy wypowiadający sie na forum maja mieć takie samo zdanie. Jak poglądy Sładwa czy Pana Darka bardziej Ci "podchodzą" to zapraszam na ich wątki i masz problem rozwiązany.
Pokoj!

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co się dzieje z CELL PUMPEM 450 i 665g?

Następny temat

Gala MMA RZESZÓW fotorelacja

WHEY premium