
Szanowni forumowicze,
Od dnia 1.09.2004 Sklep Firmowy OLIMP w Warszawie znajduje się na Placu Bankowym
(ul. Marszałkowska 115)
Już teraz zapraszamy do naszego nowego salonu sprzedaży gdzie na powierzchni prawie 500 m2 jest dostępny cały asortyment OLIMPA i BIOGENIxa.
Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie salonu sprzedazy oraz OLIMP SHOW - 11 września 2004
- gwarantujemy super imprezę oraz obecność OLIMP team(KAMILA,PUDZIAN,GŁUCHY,STRZAŁKA i inni zawodnicy), liczne konkursy oraz atrakcyjne nagrody.
Podczas imprezy będzie można zmierzyć swoje siły w konkurencjach STRONGMAN z udziałem Mariusza Pudzianowskiego ,zobaczyć pokazy Kamili Porczyk,Mariusza Strzelińskiego i Piotra Głuchowskiego.
Cała impreza odbędzie się przed nowootwartym salonem OLIMP SPORTNUTRITION CENTER gdzie na scenie zobaczycie nasze gwiazdy w akcji.
Podczas imprezy odbędzie się również finał i oficjalne wręczenie nagród uczestnikom zawodów MAŁA OLIMPIA której organizatorem jest miesięcznik SdW a głównym sponsorem my

olimp sport nutrition