SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAPRASZAMY !!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Nie wiem co sie stalo z Olimpem, co maja oznazcac te wszystkie
-Nic innego jak dobry nastrój



Pudzian w ostatnim numerze Kulturystyki jest na conajmniej 20 zdjeciach, w roznych koszulkach, np. Cekolu. Plus do tego inni sponsorzy.

Ma do tego prawo ,każda konkurencja (np.spacer farmera) sponsorowana jest przez firmę ,która chce się zareklamować poprzez strongman w TV ale każda z tych firm płaci kilkadziesiąt tysięcy pln za jedną konkurencję, poza tym nie występuje tu sprzeczność interesów i Mariusz ma możliwość reklamowania wszystkich innych poza nasza branżą.


Najlepsze zdjecie jest przedstawiajace Pudzianowskiego Mariusza w koszulce z napisem Met-Rx... (producent suplementow z Ameryki)
Met-Rx był sponsorem generalnym na Arnold Clasic strongman i wszyscy zawodnicy chcący startować w tych zawodach muszą występować w ich barwach.Mariusz uzyskał nasza pełną zgodę na start w tych zawodach .Met-rx chciał również sponsorować Mariusza jednak jak widać Mariusz jest nadal z nami.

Prosze mi nie zarzucac pomylki tylko przekartkowac.

Nie zarzucimy bo fakty te doskonale są nam znane ,również to że raz założył w chwili słabości koszulkę o której mówicie. cóż pomyłka ,której więcej obiecał nie popełnić.
Jeśli ktoś ma wątpliwości zapraszamy na OLIMP Show 11.09 będzie można oglądnąć Mariuszów ,Piotrka i innych w akcji oraz z nimi podyskutować


Pozdrawiamy
olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
A co z odpowiedzią na moje 2 pyt. OLIMPIE

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
"Mariusz uzyskał nasza pełną zgodę na start w tych zawodach"


akurat sie was pytal o zdanie buehehe nie rozsmieszajcie mnie

a co do koszulek to gadacie glupoty, strone wczensije sami napisaliscie ze nie wasi zawodnicy nie ubiora innych koszulek.... a wiec?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
A musiał się ich pytać jeśli zależało mu na utrzymaniu umowy z OLIMPem - samowolka z Met-rx oznaczałaby złamanie warunków umowy sponsorskiej i zapewne konsekwencje finansowe dla Mariusza

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-09-08 13:25:37

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
pytac byc moze sie pytal ale olimp przedstawil to w sposob jakby Pudzian sie ich prosil przynajmniej ja tak to odebralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Axell czepiasz się troszeczkę interpretując nasze wypowiedzi jak chcesz ,zauważyliśmy również ,że żadna nasza odpowiedż jeszcze nigdy Cię nie usatysfakcjonowała.
Oczywiście masz do tego prawo,ale jakiś umiar jest wskazany -na 1000 wypowiedzianych"nie" przynajmniej raz powiedz "tak"

Pozdrawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HeyaH

Ciekawie sie zapowiada Olimp Show wkoncu coś w warszawie, mam nadzieje ze bedzie cos aby normalni ludzicy np ja mogli sie zmierzyc w jakiejs konkurencji .

Axel bedziesz w wawie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
Olimpie prosze przeczytaj pierwsza moja wypowiedz w tym poscie

MAvrik jeszcze nie wiem moja zrodla donosza ze nawet nie bedzie mozna porozmaiwac z zawdnikami czyt. beda z dala od ludzi, byc moze sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uuuu to by była porażka lecz pojade zobacze popstrykam pare fotek wkoncu jutro bede mial juz aparacik a nie bede mial daleko to dlaczego nie. Jakby cos to się spotkamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Axell nawet nie być może tylko na pewno się mylisz
.
Zawodnicy będą cały czas dostępni , przybywajcie zapraszamy.

olimp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań do ekspertów

Następny temat

CARBO, a CARBbx

WHEY premium