SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gala MMA RZESZÓW fotorelacja

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
W ubiegły weekend - 22 stycznia - w Rzeszowie odbyła się Gala MMA, której firma Olimp była jednym z głównych sponsorów. W wydarzeniu brali udział zawodnicy z Polski i Ukrainy. Poniżej coś DLA OKA>





























Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2011-01-24 11:05:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 172
Gala dosyć fajna choć tak jak wyżej ktoś już napisał , zjechały się chuligani i zepsuli na samym początku klimat . Dużo zepsuły światło jakie później nie mogło zgasnąć z powodu nakazów policji . Kilka początkowych walk bardzo krótkich i mało efektownych . Ale Końcówka jak najbardziej PROFESKA Szczególnie ostatnia walka wieczoru która w większości była prowadzona w stójce :)

Szacun dla OLIMPU i podziękowania !!!! :)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 303 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11873
A ja nie mogłem tam być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
ojj nie wiedzialem, moze bym sie zajawił :/

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 281
Gala wyszła kozacko.

Jedyny minus to zadyma jaka się wtrąciła wśród kibiców.

Podziękowania dla OLIMPA

Gala Rzeszów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Co do zadymy chłopcy ze Śląska (Katowice, Zabrze) chcąc skonfrontować się z tutejszymi fanami piłki nożnej ruszyli o mało nie tratując zwykłych widzów, niezwiązanych z kibicowaniem. Spora część kibiców zepchnięta przez tych ludzi, część ucieka, część która się postawiła (mniej liczna od przeciwnika) dostaje- lekkie złamania troche obicia. Przełożyło się to pewnie na zawodnika związanego z kibicami z Katowic, który szybko przegrywa walkę.

Nie ma co rozstrząsać o co poszło itd. moim zdaniem było to niepotrzebne. Jak ekipy chciały się sprawdzić mogły się ustawić po gali (kibice Gieksy i tak wyszli po walce swojego), żeby nie cierpiały osoby postronne i żeby zachować poziom imprezy, na której wykonanie tyle pracy ludzie włożyli.

Co do walk niektóre ciekawe, szkoda remisu Omielańczuka, jak dla mnie za te ciosy powinien wygrać bez dogrywki :) Występ Ryśka na plus, podobnie jak Rewii (mmm..).

Zabawna sytuacja, gdy na początku rundy w klatce jest jedna osoba za dużo :) Kto był to wie o jaką osobę chodzi. Byle więcej takich imprez

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Jak był Rychu to dźwięk byl zwalony, opozniony niestety

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
No niestety, a zauważyłeś że mikrofon Vixena się zepsuł i musieli się wymieniać?

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 250
ale chłopaki w sumie to impreza była bardzo fajna oby więcej takich a małe wpadki zawsze się zdarzają liczy się efekt końcowy ogólem i dobra zabawa
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dubel sie zdarzyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 250
dzięki, czasami tak mam że wysyła mi kilka razy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIXTAPE PIOTRA KACZKI - zapraszamy do obejrzenia.

Następny temat

cell pump - cena

WHEY premium