SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIXTAPE PIOTRA KACZKI - zapraszamy do obejrzenia.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Filmik jest poglądowy jak większość na sieci. Każdy może go dowolnie
interpretować. Chceiliśmy zaprezetować jak ciężko trenuje El_Griton,
zmotywować młodych adeptów siłowni i pokazać, że "chcieć to móc". Poza
tym chyba taka forma mixu z muzyką bardziej wciąga. Bez żadnych innych
podtekstów. Autor co do dawek widzę się już wypowiedział. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
filmik bardzo dobry

dobry motywator przed siłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pan Griton lubi sugerowac dawki i suplementacje sprawdzoną na sobie

i o to przeciez chodzi w watku pytan skierownych WYLACZNIE DO Piotra !

EOT !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajny klip, czekamy na wiecej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Griton szefie nie zrozumiales mnie. jestes autorytetem dla wielu osob (powiedzmy wirtualnie dla mnie też) wiec budujesz opinie na zasadzie braku pytań odnosnie szczegolow. bo autorytetu nie pyta się dlaczego

Budujesz zdanie/opinie na 9/10. piszesz o duzej dawce potasu - uzasadnij dlaczego Ci potrzebne. bo komus nie konicznie bedzie to potrzebne. czy 20g kreatyny ED. czy 50g hydrolizatu z 20g glutaminy po treningu. masz inne "okno anaboliczne" wiec i inaczej to wykorzystujesz

a internet jest tak chłonny że potem dzieci pytają mnie w sklepie czy mogą tak samo. mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi.

najlepszym przykladem jest wycinek rozmowy pudziana w tv gdzie mowil ze moze zjesc 10 snikersów i robi rzeźbę. a potem chlopaki mysla ze wystarczy chodzic na silke zeby byc pudzianem

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Czarnuchok:

Do tej pory byłem przekonany, że dość jasno i z należnym uzasadnieniem daje odpowiedzi na zadawane pytania. Dużą dawke potasu i glutaminy na pewno wyjaśniałem, ale rozumiem, że to przykład. Wydaje mi, że jest oczywista oczywistościa , że moje dawki są zawyżone ze względu na masę i osoba 60kg w żaden sposób nie może się do tego odnosić 1:1, tylko przeliczyc to na swoja wagę. Ale to co napisaleś wezme pod uwagę i postaram się jeszcze jasniej pisac odpowiedzi.
Pokój !

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"masz inne "okno anaboliczne" "

tzw. okno anaboliczno-androgenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
nom cos w tym jest.

tak jak w tej broszurce "nadszedl twoj czas" olimpu. Ciekawa i przydatna.

Po treningu zalecane 5g hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
no raczej a potem ludzie jedzą carbonoxa zamiast vitargo

HMB to metabolit zwiazany z leucyna + wapń wiec calkiem korzystnie. choc cenowo juz mniej

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2011-01-26 17:59:42

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ja też biore duże dawki wielu rzeczy jak np. po 100 mg witamin z gr B czy 3 gramy witaminy C ed i daleko mi to postury Piotra, po prostu nie każdy jest na tyle głupi że wierzy że 80 mg witaminy C i 1 mg np. B1 da mu zdrowie i witalność.
Czytam dokładnie jego wątek (na pewno najlepszy z wszyskich działów sponsorowanych) i na pewno Piotr mniej pimpuje Olimpa niż gdzie indziej, jak ktoś to niewierzy niech idzie do np. Treca gdzie wszyscy rosną i śpią jak niemowlaki po GH Turbo.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co się dzieje z CELL PUMPEM 450 i 665g?

Następny temat

Gala MMA RZESZÓW fotorelacja

WHEY premium