SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MINI-KONKURS FITNESS AUTHORITY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Witam jak pisałem wczesniej dzisiaj był dzień Animala na pierwszy ogień poszły Animal M-stak i Animal Stak2 Brałem je bez porcji Cp żeby ocena była jak najbardziej obiektywna i tak:
- Skok siły był konkretny (i nie jest to placebo), w każdym ćwiczeniu dokładałem ciężarui to to na prawde dużo.
- Wyytrzymałość również była troszkę lepsza niż na ostatnim treningu, nie meczyłem sie tak szybko po mimo skrócdonych przerw
- Pompa nie była monstrualna ale była. Nie ma się czego spodziewać po 1 próbce.
- Połyka się je łatwo, bez żadnych problemów.
- Problemów zołądkowych brak. Kapsy i tabletki mają przyjemny ziołowy zapach.





Nawet Majls Dejwic polubił Stak2




Po treningu bezpośrednio zapodałem Animal Nitro i Animal Flex
moje odczucia co do preparatów:
- Nie ma problemów z połykaniem pomimo, że jest tego dużo.
- Po jednej próbce nie jestem w stanie określić ich działania, lecz myslę, że podczas stałej suplementacji regeneracja jak i ochrona stawów były by na wysokim poziomie.

http://images22.fotosik.pl/37/2a7ed41e26223be4med.jpg " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://images22.fotosik.pl/37/2a7ed41e26223be4med.jpg ">http://images22.fotosik.pl/37/2a7ed41e26223be4med.jpg " alt="" />



Do posiłku potreningowego poszła porcja Animal Pak. Sa dwie rzeczy które zauważyłem:
- jak w przyadku poprzednich próbek nie miałem problemów z połykaniem środków
- mocz był bardzo źółty już 1,5h po treningu co nie miało miejsca przed treningiem.
- Zadziałał na mnie również efekt psychologiczny, wmówiłem sobie że przyjmuję konkretną porcję witamin z czym czuję sięteraz na prawdę dobrze





W poniedziałek zapodamprzed treningiem Animal Cuts i równiez zdam relację a Shocka i Storma zostawiam na nastepny piatek.

Już kilka godzin po treningu a mocz jest nadal konretnie źółty.. to pewnie sprawka Animal Paka

Już 3godzina, wrocilem z baletow wypilem litry wody a dalj leje na zolto szok



Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-10 03:05:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Zgodnie z obietnica, po spozyciu wszysktich produktow zdjae relacje:(gdybym mial predzej sprawny aparat i fotki bym porobil), ale kolezy juz powstawiali wiec nizcrego innego nie mozna by bylo sie spodziewac..

GLowny:Shok Therapy wpis z mojego testu-

Przed treningiem zapodalem sobie Shock Therapy, i powiem tyle..Polecam wszysktim ktorzy czasami nie maja checi do treningu a chca wyciskac z siebie MAX na treningach.30min po zazyciu, bylme sam..Czulem sie jak by do okola nikogo nie bylo, koncentracja na maxa.Pobudzneia jako takeigo na pozctaku nie czulem, ale jak zaczolem trenowac, too na podciaganiu nic, wioslowanie hmm 22 za lekko to dorzucamy I pozniej wszyskto juz aldnie szlo, bez wiekszego zmeczenia, a czerwony bylem caly i zyly wszysktie na wierzchu.Jak po jednej porcji odczulem takie dzialanie to mysle ze na dluzsza mete dzialanie znacznie by sie nasilalo i efejty si epoglebialy.Suplement godny polecenia, moim zdaniem reklama nie klamie...Pobudzenie konkret!

Animal pak-Jedyne co moge powieziec, to po za zyciu przez caly trening odbijaly mis ie tabletki Pewnie dlatego ze popilem zbyt mala iloscia wody.Gdybym mial kase, nie zastanawial bym sie i bral bym produkt ze wzgledu an swietny sklad.

Animal flex, m-stak, stak-2, nitro-Tu raczej nie moge stwierdzic dzialania po 1 daawce, ale mysle ze jak by miec cale pudla dzialanie mozna by bylo opisac pozytywnieJZ tych produktow, chetnie na dluzsza mete pzretestowal bym flexa ze wzgeldu na zcesty bol stawow) oraz m-stak i nitro

Animal pump-Poczulem dzialanie!Zjadlem porcje przed treningiem, a na treningu lepsza pompa, zyly na wierchu, spompowane przedramiona utrudnialy mi konzcenie seri!Godne polecenia dla tych ktorzy lubia cwiczyc na pompie

Animal cuts-Dalem koledze ktory bedzie robil teraz redukcje, i dzis ma p[rzetestowac, powiedzial ze jak poczje jakies dzialanie to zdecyduje sie na ten suplement w planowanej redukcji, bo spodobaly mu sie paki i sklad, a chce tylko sparwdzic jeszce dzialanie.

TO by bylo na tyle

Polecam sie na przyslosc%



Pzdr.

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-03-12 11:20:59

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Wlasnie sam mysle czy do kolejnego cyklu nie zakupie Animal flex by sie przekonać czy bol zniknie czy tez ustapi polowicznie a moze pozostanie nie zmienny

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-03-12 13:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Dzisiaj jak zapowiadałem w piatek testowałem Animal Cuts Moje odczucia co do produktu sa nastepujące:

-podczas treningu już po 1 porcji (wzietej na 30minut przed treningiem) czułem, że mój organizm bardzo szybko sie poci.

-termogeneza wraz z każdym ćwiczeniem była co raz lepsza, szczególnie przy ćwiczeniach złożonych takich jak MC lało sie ze mnie okrutnie.

-pobudzenia niestety nie poczułem ale nie ma czego sie spodziewać po 1 próbce.

-siła podczas treningu skoczyła tylko w niektórych ćwiczeniach (być może to wina placebo)

-problemów zołądkowych nie zauważyłem, połykało się pigółki i kapsy bardzo łatwo.

Ogólnie polecał bym ten produkt na pełen cykl. Wycinka zrobiona na Animal Cuts przy połączeniu z dobrą dietą myśle, że dała by bardzo dobre rezultaty. To moja subiektywna ocena produktu po zastosowaniu 1 próbki.




http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bb4c1b8dd7ce253f 




http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0571d650ad7d31bf 




http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=955f21a46f62d519 

Po treningu zajrzałem na półkę z odżywkami i suplementami na siłowni i stało tam moje opakowanie po Super Cuts 3 Aż serce się kraja jak pomyslę jak dobr a redukcję na nim przeprowadziłem <w połączeniu zinnymi spalaczamni>



http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c3e75dd79718d12a 

W piatek ostatni test próbek z Animala a na rozno wrzucę głównego bohatera konkursu Shock Therapy i Storma

I jeszcze jedno zdjęcie w Animal Style



http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2635923ca6db014b 

Zauważyłem, że po Animal Cuts do jet pory się pocę przy głupich czynnosciach. Odkurzałem teraz samochód i nie wiem czego spociłem się

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-12 18:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Z faku, ze jakiś czas temu udało mi sie wygrac próbki od FA chciałem opisac działamnie ostatniego produktu który był głównym produktem w całym zestawie próbek. Shock Therapy bo o nim mowa wywarł na mnie bobowe wrażenie ponieważ:




Rozpuszczalność: bardzo dobra, rozpuściłem go w niewielkiej ilości ciepłej wody i po kilku ruchach buteleczką wszystko ładnie sie rozmieszało. Zostało na dnie dosłownie kilka drobinek produktu..

Smak: słodki, moim zdaniem bardzo dobry. Przypominał mi w smaku XpEnergized o smaku tropical berry. Smak samego shocka był mocno wiśniowy i nie czułem żadnej chemi w tym.. Na dłuższą mete myslę, że by sie nie znudził.

Działanie: Moge powiedzieć szczerze, że Shock Therapy DZIAŁA. Podczas treningu czułem się mocno skoncentrowany na ćwiczeniach, wytrzymałośc podczas treningu również się zwiekszyła. Zaliczyłem wszystkie ciężary z którymy walczyłem 2 tygodnie temu. Pobudzenia wielkiego nie czułem niestety ale to tylko jedna porcja. Jednakże polecam wszystkim którzy chcą zainwestować w dopalacz przedtreningowy.





Drógim produktem (próbką) był Storm. Moge powiedzieć jedynie że:

Smak: bardzo dobry, mocny winogronowy smak, słodki a takie smaki lubię. Bardzo przypadł mi do gustu, jest na prawde smaczny

Rozpuszczalność: Jak w pzypadku Shocka nie miałem problemów z rozpuszczaniem go nawet w chłodnej wodzie, na dnie nie zostało dosłownie nic

Działanie:Niestety nie moge ocenic działania po tylko jednej próbce, ale patrząc na skład myslę, że mozna by zrobić na tym porządny cykl.









Aha zapomniałem dopisac coś odnośnie tego czy miałem jakieś problemy zołądkowe Odpowiadam z pewnościa, że nie!!

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-22 19:37:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie na szybkiego

Następny temat

Witaminy na sen?

WHEY premium