SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METAMORFOZA pleców !!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
"no i Twoja lapka nie fajnie wyrzezbiona ale nie wydaje sie byc wieksza od mojej, to samo , z tym ze Ty wazyles 75 a ja ok 70... "

W TYM ZDANIU MIALO BYC

"no i Twoja lapka JEST fajnie wyrzezbiona ale nie wydaje sie byc wieksza od mojej, to samo , z tym ze Ty wazyles 75 a ja ok 70..."

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
nie wiem za bardzo o co ci chodzi z tą wagą w kazdym bądź razie im mniejsza waga tym mniejsza łapa logiczne więc żeby mieć 38 a nawet 39 jak twierdzisz według mnie musiałbyś mieć naprawde dobrze urzeźbioną i pokaźną łape(39 przy takim ulaniu możesz mieć przy wadze 85-90kg ale nie 70) -a u ciebie jakoś ten stosunek masy do wielkości sie nie sprawdza, popracuj nad proporcjami (lewy bic a prawy)

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
nikt nie jest idealny a wszystko co podalem to faktyczne wymiary... w barkach wczorja mierzylem mam 125 Cm nie wiem czy to duzo czy malo.... to tylko tak dla porownania.

A co do mojej budowy i genetyki to kazdy mi mowi ze nie wygladam na 70 kg tylko na sporo wiecej, a jets tak jak mowie.

A bicepsy to moja slaba strona wlacze z nimi od niedawna regularnie , mysle ze do wakacji cos z tego bedzie, a lewa jest 2 a nawte 3 cm mniejsza, i ma sporo mniej sily niz prawa...

No jak wspomnialem nikt nie jest idealny, w kazdym razie moja budowa mi sie podoba poza rekoma.

Reszta przyjdzie z czasem

pozdrawiam

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
bosz ludzie robia 11 kg masy w 3 lata ,jak mozna to zrobic w 8 miesiecy ;/.B slabo ale cwicz dalej ;p

i'll show you how good i am ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
widac roznice
SOG

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Fajna zmiana, masz soga za nia

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3123
duza zmiana ..

nie dalo sie tego szybciej zrobic ??!!

Sog leci ... :>>>>>>

DefinicjaSiłaWytrzymałość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmiana jest na plus,ćwicz dalej!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
sog poleciał widac poprawe PZDR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po Redukcji - lekkiej Cdn :)

Następny temat

AKTUALIZACJA REGULAMINU --> PRZECZYTAJ ! (NOWI szczególnie)

WHEY premium