SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MESTEROL 30 oraz SUPER FLY // MEGABOL - test

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
no moze z wyjatkiem tego, ze firma MEGABOL pokazala kolejny knot pod szumnie brzmiaca nazwa


Zmieniony przez - boogie w dniu 2008-12-30 02:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie zrozumiałem przekazu zupełnie

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Ze strony glownej firmy Megabol dowiadujemy sie, ze:
"Doping krwia to przeszlosc"

Dzieki ich wynalazkowi mozemy juz w Polsce uzywac:
"Dozwolonego wspomagania sterydowego"

Mysle, ze naturalna koleja rzeczy w tym wypadku jest wypuszczenie "towaru" we flakonikach:
http://www.megabol.pl/aozb.htm


Mlodziez patrzy i czesc lyka te kity.

Szczesliwego Nowego Roku!


Zmieniony przez - boogie w dniu 2008-12-31 12:31:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
Ciekawe ktora firma wypusci pierwsza suple w formie zastrzykow...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
pewnie Megabol

to bylo z ironia, zeby nie bylo, ze pytam bo mam chrapke

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-12-31 12:37:39

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a muscle tech lepszy ? oni dopiero do******laja teksty i te porownania przed i po

a megabol sie stara isc troche inna droga, w strone sterydow

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mesterol.

Trening udany, zadnych problemow zoladkowych, cisnieniowych itp. Duza ochota do treningu i pobudzenie jak na speedzie, lekkie zawroty glowy. Niestety smak tragiczny. Tak ochydnej rzeczy jeszcze nie jadlem. Popijanie nic nie pomaga, dopiero jak zagryzlem chipsami gorycz w pewnym stopniu przeszla.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Super Fly:lekkie,aczkolwiek przyjemne "pobudzenie".Odbijało mi się przez długi czas szałwią.Osobiście,znając dzialanie,nie kupiłbym tego.
Mesterol 30 10ml:smak dla koneserów,zapach dla "klejomanów".Czułem się jakbym łykał Amol i nie stanowiło to dla mnie problemu,może dlatego,że lubię Amol.Kilkanaście minut po spożyciu,zaczął się lot.Pobudzenie połączone z rauszem, raczej nie do spożytkowania na treningu,ze względu na "falowanie" podłogi i zawroty głowy.Generalnie powinniśmy być poinformowani,że nie należy po spożyciu prowadzić pojazdów mechanicznych.Poważnie.W sumie niezły "high",raczej na imprezę niż do treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
na impreze powiadasz ;> heheh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, zakaz prod. mlecznych?

Następny temat

GM czy NoXplode ?

WHEY premium