SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MESTEROL 30 oraz SUPER FLY // MEGABOL - test

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
no to niewiele..na szczęście

ja miałem przyjemność z 20 ml niestety

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Ja 15 ml, przyjemność brrr - sala tortur... precz szatanie, nigdy więcej - ten smak...

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
to ja chyba do kapsow dam hrrr

dzis pojdzie super fly za chwile, wieczorem silownia, powrot po 2 tygodniach i koncowka zapalenia oskrzeli

mesterola mialem lyknac w sylwestra ale jak czytam wasze opinie to wezme w piatek zeby z***anej imprezy nie miec

jak narazie nic sie nie odbija, ale posmak po tych kapsach jakis dziwny czuje, w zoladku jakies takie dziwne grzanie i granie po flakach

grzanie przeszlo, lekko mi sie odbija

zadnego wiecej działania nie czuje

Zmieniony przez - everr w dniu 2008-12-29 12:13:01

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie polecam super fly, jestem godzine po treningu mam cisnienie 160/100, puls 100 - spoczynkowe i sie zle czuje

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Mietki i inni zaloganci- z jednej strony czesto podkreslasz, ze te wszystkie wynalazki sa psu na bude i zeby skoncentorwac sie na sprawdzonych fundamentach (kilku podstawowoych suplach, typu mono)
z drugiej strony lykasz jakis butapren, z czego i tak nic nie wynika (bo trzeba by zrobic cykl, zeby ocenic ewentualne dzialanie np. na utrate tkanki tluszczowej, wody itd.)

no chyba, ze chodzi o pobudzenie treningowe (ale tutaj znowu jest masa sprawdzonych i lepszych supli)

jest takie forum na necie, gdzie ludzie z dostepnych w sklepach zielarskich i aptekach produktow robia mieszanki (czasem profesjonalnie, gdzie widac duza wiedze i pasje) w rozncyh celach i opisuja ich dzialanie

w sumie kupic na necie przykladowo spalacze z Ameryki czy Azji o kosmicznych nazwach i nuklearnym skladzie, lykac sobie okreslone dawki i opisywac dzialanie lub jego brak moze kazdy

jakie sa zalozenia i cel tego testu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Drogi BOOGI.

Po pierwsze: wynalazki przedtreningowe (stacki, boostery) powinny działać OD PIERWSZEJ porcji... Tak jest z NO-XPLODE, XTREME STACKIEM i innymi. Brak działania = lipa produkt. Nie trzeba robić cyklu.

To samo dotyczy pobudzającego aspektu spalaczy. Dobry spalacz (oparty na dużych dawkach kofeiny, johimbiny, efedryny i podobnych) działa ... od pierwszej porcji. Ba, zwykle pierwsza porcja kopie najmnocniej, bo nie nastąpiła jeszcze adaptacja organizmu do danych związków chem.

Owszem, ocena spadku poziomu tkanki tłuszczowej nie musi się wiązać z "kopem" od spalacza. Tzn. spalacz może działać bez odczuwalnych efektów w rodzaju podwyższania tętna itd.

Skoro megabol dał 2 produkty w tej ilości - to ocena jest taka nie inna. Jest za darmo - więc kto narzeka?

Co do zasady: trzymaj się podstaw - tak właśnie robię. Moje wszystkie suple obecne to: monohydrat i N0-XPLODE... ZMA dorzuciłem, bo wygrałem w konkursie... Wszystko.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-12-29 18:50:48

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
KNIFE kochany,
nie wiem, jak Twoja odpowiedz ma się ma do tego, co napisałem,
wiec może pozwole sobie na male podsumowanie tego, co na temat rewolucyjnego wynalazku MEGABOLA do tej pory napisala SFDfowska Elita.

SUPER FLY czyli „determinacja, zacięcie i moc napoju Druida.”

Mawashi- pobudzenie przez 2,5 sekundy (czyzby eksytacja mogąca wynikac z połknięcia niezbadanego specyfiku?) , potem nic, zero dzialania
Knife – nic nie poczul
BPL-G - „bardziej pobudzenie, koncentracja”
(czyli to, co zwykle ma się po malej czarnej??)
Domer- cieplo w żołądku i przelyku, pot leciał mu z glowy, troche zmulony
( swoja droga ja dokladnie tak samo mam, jak się na kacu przebiegne po schodach)
Seewy- dostal czkawki (a nie sorry- odbijalo mu się) i nic nie poczul




MESTEROL 30
( w dawkach zaledwie 10-15ml, ponieważ wyższe „dawki testowane były na knurach - i choć nie zaszkodziły, powodowały straszne zachowania”. )

Seewy- ponowne bekanie, az odeszla mu ochota na trening (odbijalo mu sie podobno stara detka jeszcze przez pare dni)
MarcelQ- ohydny smak, zdekoncentrowanie z powodu mdłości
Knife- narzekal, ze produkt nie należy do smacznych rozpuszczalnikow i miał wogole dziwne samopoczucie po tym

Reszta się nie kwapi szybko wziac, bo po ch.j


Zmieniony przez - boogie w dniu 2008-12-29 19:40:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jaki z tego wniosek? Nie pij lub nie biegaj na kacu po schodach

A tak serio to oczywiste, ze ciezko okreslic dzialanie produktu po jednej probce. Jednak dzialanie na konkretne osoby (smak, pobudzenie, problemy zoladkowe, itp.) mozna stwierdzic.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-12-29 20:18:52

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
strony lykasz jakis butapren, z czego i tak nic nie wynika

Boogie sprecyzuj co takiego łykam i co z tego wynika?

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
no wlasnie
nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, zakaz prod. mlecznych?

Następny temat

GM czy NoXplode ?

WHEY premium