SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MESO, WAZNE !!! Nowosc?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
Witam, znalazlem tanio meso i chcialbym sie zapytac czy to naprawde jakas nowa wersja? Autor opisuje ja tak "UWAGA! - JEST TO NAJNOWSZA WERSJA JEDYNA W POLSCE ZAWIERAJACA W SKLADZIE "AGMENTYNE" PRZEZ CO MA MOCNIEJSZE DZIAŁANIE NIŻ POPRZEDNIA WERSJA!! , POPRAWIONY SMAK, PRODUKT NIE BRYLĄCY SIĘ. " Ale czytajac sklad jest taki sam jak wszedzie .. i jest za 130 zl i to jeszcze w moim miescie, wiec chcialbym sie dowiedziec czy to naprawde cos nowego? Brac tego bo tani? czy kupic troche drozej i miec pewnosc ze bedzie ok?
pozdrawiam

Stemm - Face The Pain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
A więc dziś wypiłem nowe meso.Jak dla mnie działanie takie samo,ani mocniejsze ani słabsze od starego,jedno co się zmieniło to smak i to na duży plus-winogronowy.Na początku byłem zawiedziony,bo wypiłem i nic(w starej wersji już smak pobudzał :P )ale po ok. 30 minutach rozkręciło się i trening był udany.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ponoc jest nowy

ale stary - jak wiadomo jest sprawdzony i ciesz się dobrymi opiniami

wybor nalezy do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
FceThePain nowa wersja zawiera to co stara + AGMENTYNA? masz dobra cene ja bym bral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
kazdy z nas ma, kolezka w lodzi ma sklep ale wystawil to rowniez na allegro

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
juz widze, wcinaj smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8206
warte zakupu!! ktoś mu nie odebrał dostawy z polski i musi się tego pozbyć bo ma mało miejsca magazynowego ja po wypłacie biorę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
FceThePain nowa wersja zawiera to co stara + AGMENTYNA? masz dobra cene ja bym bral

Skoro dodano agmatyne a waga "MESOSWELL-CELL VOLUMIZING ATP MATRIX "nadal wynosi 4,500MG to innych składników w tym kompleksie musi byc mniej .

Najlepiej jakby wypowiedziała sie osoba ,ktora jadla obie wersje ,bo na tą chwile wolałbym dołozyc te 20zl i miec pewniaka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
imo ja slyszalem z niepewnych zrodel ze II wersja jest slabsza. koledzy jedli, ale oni to ginomeni wiec pozdrawiam panowie
ale mowie, ze to sa na razie takie pogloski, bo jak sam nie zjem to pewnosci nie mam i sie nie podpisuje pod tym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
venom81 ale to nie jest istotne, wazne ze neuromorph-neuro energized stimulant matrix pozostal taki sam jak i synthenox
moim zdaniem nie ma prawa kopac slabiej chyba ze zawrtosc nie zgadza sie z etykieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
chyba jednak wole dolozyc 30 zl i kupic stara wersje ktora jest pewniakiem :)

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlzejsze kapsulki hehe - nietypowa sprawa

Następny temat

Therm Line II i Olimp GTF chrom

WHEY premium