SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MESO, WAZNE !!! Nowosc?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
Mumin i jak z tym przetestowaniem? :) czekamy :)

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29563 Napisanych postów 62951 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902619
w pon kupie wiec w przyszlym tygodniu jak dojdzie przetestuje miarke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1122
Mumin dzieki! sog dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
mam nadzieje mumin ze Ci przyjdzie bo aukcja sie konczy w czwartek o 16 :D dawaj dawaj :D

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29563 Napisanych postów 62951 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902619
dzisiaj zalicytuje.wiec watpie zeby do czwartku doszlo.ale po poczytaniu na roznych forach z czystym sumieniem biore 2 puchy.pisza ze kozak nawet mocniejsze niz stare meso.a jak by nie podeszlo to spokojnie odsprzedam bez straty kasyza taka cene nie ma co sie zastanawiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1122
Siema. Wczoraj poszedł pierwszy trening na meso ;) i wypadło na łapki. Zastanawiałem się czy wogóle zaczynać( przeziębienie, częste krwotoki z nosa przez ostatnie 3 dni).
Trening zacząłem o 17 meso zjadłem o 16.25 i troszkę późno sie wkręcił około 17.15.
Upał 32 stopnie w pomieszczeniu gdzie cwiczyłem 29 ;/. Napisze też, że byłem po męczącym i nudnym dniu. Meso dało radę chęci wróciły i na chorobie nawet sił nie brakowało ;) straszna potliwośc (nie wiem może upal?), pompka też niczego sobie ;]. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29563 Napisanych postów 62951 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902619
do mnie tez doszlo ale ze bylem po kawie i 3 tussich nie dobijalem sie. wezme przed wtorkowym treningiem.


kumpel bral dzisiaj wyrwalo z kapci.wzial cala porcje.mowil ze nigdy nie bral nic mocniejszego przed treningiem.kawa z efka sie nie umywa.
nawet jak przyszedl to wygladal jak nacpany i stapal z nogi na noge

chec do treningu ogromna pobudzenie psychiczne fizyczne duze.wytrzymalosc duza, mowil ze robil serie za seria prawie bez odpoczynkow.pompa ok ale nie przesadna.wspominal tez ze ogromna potliwosc wieksza niz w srode na treningu a bylo tez upalnie.

robil FBW czyli najciezszy trening z mozliwych siady, martwy, wioslo, drazek, wycisk ,high pull, wycisk wasko, a energia byla do samego konca gdzie zwykle juz po siadach i martwym jest mocny low power.

ogolna ocena rewalecja.mowil ze nie zaluje ani grosza na to.

ciekawe tylko jak z czasem opadnie sila dzialania? ale o tym za kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja po starym sie tak samo czuje, niesmiertelnosc sie wlacza a biore 3/4 miarki, calej jeszcze nie probowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
~3/4 miarki to według wagi jedna porcja. Osobiscie nabieram zawsze z czubem dla pewnosci ,ze dobrze podziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ja też biorę 3/4, choć zdarza mi się przypierniczyć całą porcję. Co najważniejsze, to to że nie działa na psyche tak jak na samym początku Spać cholerstwo nie pozwalało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlzejsze kapsulki hehe - nietypowa sprawa

Następny temat

Therm Line II i Olimp GTF chrom

WHEY premium