SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MESO, WAZNE !!! Nowosc?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Było zapytanie to jest odpowiedź,a jeszcze da się znaleźć stare meso.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
i nie wiem po co ta gadka nowy-stary - wynika ona zapewne z ciekawości forumowiczów, i ma spore uzasadnienie. Doświadczenie uczy iż często wersje po niby lekkim faceliftingu - czesto nie są tym samym co wczesniej (przykład: XS kaizena), stąd też dziwi raczej Twoje zdziwienie faktem zaistnienia tejże dyskusji, niż sama dyskusja. Zwłaszcza, że jak widać na załaczonym obrazku, nie wszystkie opinie osob "w temacie" się pokrywają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Jest stara wersja i nowa. Stara miala ochydny smak i sie brylila.
Nowa sie nie bryli i smakuje dobrze i ma agmentyne.
tu sa dwie fotki na dowod ze skladem
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=5687&page=3 

Dalej nadal sa dwa samaki: Grape i Fruit Punch.

Takze panowie pseudoimporterzy od siedmiu bolesci nie zabardzo wiecie co sprzedajecie.

Dziekuje dobranoc.

Zmieniony przez - 567890 w dniu 2010-06-17 16:46:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
Moja pucha 550g ze starym składem nic sie nie bryliła i smakowała znakomicie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Brylenie się jest pewnie kwestią tego że im bliżej do końca gwarancji to się bryli,albo pod wpływem temperatury i złego przechowywania.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
panie 5 coś tam
do momentu gdy jeden z pseudoimporterów nie sprowadził tego do kraju i nie spopularyzowal na body-factory nikt o tym produkcie nie weidział
więc zamilcz pan boś niepotrzebnie sie wtrącasz


za to nie rozumiem zbyt porównania bo nadal nie wiadomo ile jest tej agmatyny a nic pozatym się nie zmieniło.



Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2010-06-17 17:16:52

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Panowie, spokojnie, to tylko internet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
Fakt Niwix zrobił dobrą robote z Meso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Czarny gubisz się troche,bo pytanie jakie było?Czy jest to nowa wersja?Skoro ma 1 związek więcej,dodatkowo kosztem innych w formule to jest to nowa wersja,dodatkowo jest jeszcze dostępna wersja stara,co prawda starano się tutaj udowodnić że nie ma dwóch wersji meso i błąd wynika z kopiowania opisów co zdjęciem obaliłem.Czyli odpowiedź powinna być,tak jest to nowa wersja meso,do tego pierwszy testerzy uważają że działa mocniej i lepiej pompuje,ja swoją opinie napisze gdy zjem.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
sprostowales - ok

ja jeszcze opinii o nowej nie mam, mimo ze tylko nowe na stanie..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlzejsze kapsulki hehe - nietypowa sprawa

Następny temat

Therm Line II i Olimp GTF chrom

WHEY premium