SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARK HUNT I CRO COP- K-1, czy MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
TheNommad

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
mówcie co chcecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2503
widze ze temat zaczyna sie rozkrecac i moze byc ciekawy
Wy***ka moze pomogl bys Nastuli i zalatwil jakies treningi z kumplem

Gregor78

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
To, że Mirko stawia także i na kasę to żadna rewelacja - każdy to robi. Oczywiście dużo w tym musi być pasji, nie tylko kasa go motywuje, ale nie ma co robić z Mirko Armii Zbawienia
Co do twojej znajomości też mi się nie chce wierzyć. Niby w jakich okolicznościach się poznaliście? Nie możesz być zwykłym fanem, bo ten człowiek jest nie jest taki do nich otwarty. Gdyby tak było to chyba 24h na dobę musiałby przyjmować gości - fanów. Tak więc albo powiedz uczciwie, że chciałeś się popisać albo pokaż jakieś foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Nie ma co robić wielkiej sensacji. Jeśli faktycznie widziałeś się z Crocopem i cała reszta też jest prawdą to po prostu daj na to jakieś dowody. A jak nie to skończ z tym, bo bez nich i tak nikt Ci nie uwierzy Do tego czasu proponuję zakończyć komentowanie tych postów Wy***ki.

Przechodząc do właściwego tematu - jasne, że kasa się bardzo liczy! I moim zdaniem była jednym z trzech głównych powodów przejścia Mirka do PRIDE. Drugim były owe wyzwania. Crocop szukał czegoś jeszcze bardziej wymagającego. MMA jest czymś takim, więc się zdecydował. A że nienajgorzej mu szło to został Trzeci powód to ten, o którym kiedyś wspominał jego menedżer (nie pamiętam nazwiska, ale kiedyś był tu z nim wywiad i na pewno można znaleźć), czyli spory z włodarzami K-1, zwłaszcza panem Tanikawa. Tak więc były co najmniej trzy powody. Może były i inne, ale wydaje mi się, że te były głównymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Wy***ka chyba jestes trzecim z braci Grim tym z najwieksza fantazja powinien Cie Miras kopnac w głowe nastepnym razem jak u niego bedziesz zeby Ci wybic takie zarty z glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
Wy***ka za takie pisanie mozesz nawet oberwac od samego Chucka Norrisa hehe nie no musiałem

Przecież ja też moge sobie napisać " Przyjechałem sobie do Mirka zagraliśmy sobie w pleja potem potrenowalismy sobie na worku. Fajny ma domek i rodzinke". A równiez jestem fanem Mirka ale nie pisze takich głupot. Aha byłbym zapomniał - Domnie dzisiaj na objad przylatuje BARDZO GIĘTKI Sudo

A co do GŁÓWNEGO TEMATU to jak jzu jeden powiedział ze walczy w PRIDE bo jest bardziej brutalniejszy itp. ale głównym powodem jest $$$$$

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Domnie dzisiaj na objad przylatuje BARDZO GIĘTKI Sudo" - roz***ałeś mnie tym zdaniem (hahahahahah...)


Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
kurde widze ze cos powypisywałem nie tak sory chłopaki na***any byłem wczoraj lekko hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wedykt w sprawie walki Herring-Nakao zmieniony na NC!

Następny temat

Royce Gracie o swoich przygotowaniach do walki z Hughesem (PL)

WHEY premium