SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAM PYTANIE ...ZNA KTOS MOZE ODPOWIEDZ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
Jak ktos ma nadcisnienie (srednio ~160 na 90)i przyrost miesnia sercowego...przejdzie komisje lekarska (np do wojska lub sluzb podobnych)??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
Ja bez kat A wogle sobie zycia nie wyobrazam. Mam do tego podejscie ze sluzba wojskowa jest sluzba dla ojczyzny a to co teraz robia na tych komisjach to wogle smiech na sali.

Nie ma kasy nie ma masy, a bez masy nie ma klasy ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10519
Chyba moga byc problemy... Moj znajomy mial podobne nadcisnienie i go nie przyjeli.
Czasu do komisji jeszcze troche zostalo. Moze jednak uda Ci sie pokonac nadcisnienie. Zycze powodzenia

Rozumiem, ze miales na mysli przerost

pzdr.

Zmieniony przez - mirabik w dniu 2006-12-07 18:16:42

Homo sum, humani nihil a me alienum esse puto...

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
kolega ma nadciśnienie
i go nie przyjęli

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mialem 180100 podczas badania komisji
odroczenie na rok i kat b12
mialem zrobic badania i po roku dałem, jeszcze raz mnie przebadali na komisji wojskowej juz bylo unormowane cisnienie i A dostałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
no to niezle...a jak je unormowales lekami?? czy cos??kiedys mialem 175 na 120 ale to bylo jak wiecej wazylem czyli ok 90 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
samo sie unormowało, odtłuściłem sie i mniej żółtek z jaj wchłaniałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
ja nie odrzywiam sie za dobrze niestety...ale chyba zaczne bo za miesiac komisja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
Powiem Ci tyle teraz na komisiach jest takie zamieszanie ze ludzi z astma biora(kumpla wzieli a moim zdaniem sie za ch** nie kwalifikuje) ale jezeli przedstawisz aktualne badania lekarskie to watpie zeby Cie wzieli.

Nie ma kasy nie ma masy, a bez masy nie ma klasy ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
DOSTALEM ZASWIADCZENIE OD SPORTOWEGO LEKARZA...WIEC NIBY OK ALE ZALEZY JAKA KOMISJA A POZATYM NIGDY NIE BYLEM LECZONY WIEC NIE MA IM CZEGO POKAZYWAC HEHEHE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Zwykła komisje do woja na odrobienie słuzby mozesz przejsc ale na coś więcej w formacjach uzbrojenia nie licz ..

****************************

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpis Winstrolu

Następny temat

silownia a ciaza???

WHEY premium