SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Młody a chce koxu :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 929
a chciałbym jeszcze posłuchać jakie macie zdanie na temat efektów uboczych? Co w tym wieku może mi się stać przy dobrym treningu diecie itp?
Szkoda ze nie mam abona bo by sie Sogi posypały :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 560
Sam metanabol to najbardziej****owe rozwiazanie jakie znam.Mialem 16,5 roku kiedy 1 raz po to sięgnolem uroslo 2 cm i spadlo 2 cm do tego juz zachamowalem zupelnie wzrost miesni co za tym idzie?Do dzis wale i bede walić kox..... Aha ja bym poczekal do 18 z metką mocno hamuje wzrost.Odczulem bule glowy i pare razy zygnolem dawka to 20ed.
Szczerze dobry wiek na walenie w dupe to 18 poczekaj jeszcze troche bedziesz mial wiecej doswiadczenie i nie bedziesz zalowac ze z***iesz cykla.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18486 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205720
saciek, wymienilem kiedys pewnemu 15 latkowi w punktach co bedzie sie z nim dzialo podczas jak i po cyklu metki,przeczytaj:
1.Wzrosnie Ci apetyt (lecz Ty tego nie wykorzystasz poniewaz nie masz pojecia o diecie)
2.Zyskasz kilka kg masy (co zreszta w wiekszosci bedzie to tluszcz z woda)
3.Gdy tak szybko nabierzesz masy skora tego nie wytrzyma i powstana rozstepy.
4.Rozregulujesz sobie uklad hormonalny(w Twoim wieku szaleje burza hormonow)
5.Metanabol powoduje duza aromatyzacje dlatego czestym skutkiem ubocznym jest ginekomastia(sutki podobne do tych jak maja kobiety)
6.Dostaniesz tradzik i to nie tylko na twarzy ale takze na plecach.
7.Podniesie Ci sie na pewno cisnienie krwi.
8.Gdy juz skonczysz swoj super cykl, masa ktora dzieki niemu otrzymales zacznie powoli lecz systematycznie spadac, az spadnie do momentu wyjsciowego.
9.Mozesz miec takze problemy z potencja.
10.Gdy masa juz spadnie dostaniesz dola nie bedziesz mial ochoty na nic a silownie bedziesz obchodzil duzym lukiem.
11.Nastepnie pomyslisz o nastepnym super cyklu ale tym razem z podwojnej ilosci metki (wszystkie skutki uboczne odrazu mozesz pomnozyc przez 2)


Zapewne napiszesz zaraz ze Ty diete i suple masz dopracowane w 100 % jesli tak to prosze rozpisz swoj jeden dzien diety jaka przestrzegasz.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-04-24 11:12:08

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 929
dzieki Ci Aleks ja mam jakies tam pojęcie o diecie ale chyba mnie przekonałeś...
A moze są jakieś inne lepsze i w miare mniej szkodliwe SAA dla mojego wieku? Prolo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18486 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205720
Odpisuje Ci ostatni raz daj sobie na razie spokoj z dopalaczami

Za odpuszczenie stosowania saa, dostajesz odemnie soga

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 628 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18232
Dla autora sog:) bravo dla Aleksa ze przemowil mu do glowy i miejmy nadzieje ze go poslucha sog juz nie wszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 929
dzieki za sogi jak tak mi odradzacie to chyba macie racje :] narazie dalej jade bez koxów :]
ps. może za rok ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
uff Aleks nawet mnie przekonales!!!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13582
Mam pytanie....poki co robie rozeznanie i duzo czytam...


Jak przed cyklem zabezpieczyc sie przed rozstepami? Witaminy A+E+dobre nawilzanie kremem wystarczy?

Pozdrawiam wszystkich VTEC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
samowar-"gino po mecie buahahahahahh.... "

niema sie co smiac.... ja po samej mecie mussialem poddac sie operacji usowania ginekomastii wiec wiesz...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thiomucase?

Następny temat

Wyje***?

forma lato