SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny koxu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
Meta ruska 35zl,
polska 75zl
Omnadren 40zl
Deca holandia 35zl,
grecja 28zl,
pakistan 22zl.

Czy te necy nie są np. w przypadku Deci za małe?? Co polecacie?? I czy np. nie boicie sie kupowac z internetu nie znając sprzedawcy?? Czy ktoś z Was juz kupował z jakiejś stronki?? Bo są to ceny od kolesia którego znalazłem na necie i kumpel ma zamiar zrobić cykl i pytał się o ceny nie ukrywam że w przyszłości (ok roku) też coś zamierzam zrobić :) pozdrawiam

Powoli do przodu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1294
kumpel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
znam chlopakow ktorzy przejechali sie na nie ktorych stronach a na tych sprawdzonych maja zazwyczaj drogo a te ceny nie sa "okazyjne"

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
na serio kumpel (teraz w czasie ok 2 miesięcy) ja narazie czytam ale tez planuje cos za rok :) zobaczymy jak bedzie szlo na diecie i troche lepszych suplach :) ahas to jezeli ceny sa normalne to ok :) bo myslalem ze decia za 22zl to chyba jakas lipa... POZDRAWIAM :)

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ogolnie kupujac koks ze stronek zawsze ryzykujesz, no chyba ze masz w 100% pewna.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 946
ceny normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4385 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
zlotexx wiesz co to są ceny normalne ??

edit : Drogo jak**** ma te koksy

Zmieniony przez - Silva7 w dniu 2007-02-02 14:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Za dobry towar nigdy nie szkoda zaplacic drozej,oczywiscie jak jest pewny?
Ja osobiscie wole zaplacic drozej ,ale wiedziec ze jest git.I te ceny co podajesz to nie sa za wysokie,ja place drozej chciaz 90%towaru kupuje w Polsce ze stronki www.i od dlugiegi juz czasu.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ja biore z http://www.polskikoks.pl i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
hehe ta stronka wymiata :) tzn ja znalazlem ze typ podawal tylko swoj e-mail i ze moze zalatwic... i napisal do niego maila i on podal mi te ceny... bo u nas w miescie omka np. 70zl chodzi a metka ruska po 55 to chyba nie malo... :/ a innych stronek nie znalazlem ktore by wygladaly pewnie

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Eor to 5+ :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny

Następny temat

zrastanie miesnia - pytanie

WHEY premium