SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŁODZI GNIEWNI PO CO CWICZA :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Laciu1992- dobra anikieta tylko za dużo rozbierzności pomiędzy nimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Ja wlasciwie cwicze po to zeby nie byc taki suchy :D Zawsze bylem malutki i postanowilem to zmienic, a teraz chce byc jeszcze wiekszy i wiekszy. Lubie to. Widze jak sie zmieniam i jestem zadowolony z tego :) Nie wiem co moge napisac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A ja ćwiczę żeby dupy na mnie leciały, żeby trącać ludzi z bara na ulicy, żeby się mnie bali inni i żebym mógł się bujać jak największy karafaf i nikt mi złego słowa nie powiedział.




Prima Apriiiilis

Dla dup się nie opłaca bo jak ruchasz to białko tracisz

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Chyba cynk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
to dupa ma robic wyzeczenia dla ciebie,a nie ty dla niej...
wiec cwiczenia powinny byc dla siebie i ewekty z nich wynikajace powinny podnosic nasze samo poczucie a nie czyjes... ale tak jest chyba ze wszystkim lecz ludzie dosc czesto myla priorytety i robio to na pokaz czy dla innych..........

pozdro!

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
po 1 primo żeby nie ważyć 53kg i mieć 26 w łapce jak kiedys
po 2 primo dla zdrowia i sprawności ruchowej
po 3 primo żeby sie ludzie za mną oglądali jak ide ulicą
po 3 primo żęby mieć z czego uderzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1681
ciekawe jak kazdy z nas zakaczy kariere z cwiczeniem pewnie jak bedzie dziecko itd szybko zonka wybije cwiczenie z głowy

"BEZ METKI NIE MA SYLWETKI"HIHI;-p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Gwjazdor kiedyś miałem podobne podejscie jak piszesz na początku ale bardzo szybko je zmieniłem wisi mi to czy sie patrzą czy nie robie to żeby dobrze wyglądać i mieć pewność tego że gdy miałem czas to przynajmniej sie nie o******lałem...
PAN RR heheh wiesz jak żonka będzie młoda i wogóle to coś czuje że aeroby nie będą mi wogóle potrzebne nie mówiąc już o ćwiczeniach mieśni brzucha czy miednicy

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Mephisto przecież ja żartowałem tylko Ja teraz już mało kiedy na masę ćwiczę - inne priorytety

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Heheh wiem sogacz jak wejdzie :D
Ja to tak szczerze ciągle "masuje" ale staram sie nie zalewac za mocno jak pisałem wyżej komu sie podoba temu sie podoba ...leszczy ma odstraszac a panienki przyciągać heheh a najwazniejsze żeby sie podobać sobie samemu ( nie zeby tam jakiś narcyzm czy coś ale tak najzwyczajniej )

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały problem-gen

Następny temat

TERMINATOR 4

WHEY premium