SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Męskie piersi + problemy zdrowotne + brak siły + wyniki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 793
Witam. Mam 26 lat ćwiczę od stycznia dość intensywnie + dieta ( ułożona przez siebie ale w porównaniu do tego co jadłem i w jakich ilościach to jest zmiana do góry nogami ).
Problem jest taki, że nie mogę zejść z dolnej części brzucha, rosną mi piersi ale raczej kobiece niż męskie. Czasami po treningu są fajne napięte czy podczas chłodniejszego dnia lecz w 70 % są one brzydkie. Od stycznia do teraz schudłem z 74kg do 68 przy wahaniu do 69. Moje ćwiczenia to; 30 min cardio + ćwiczenia siłowe około 1h; wyciskanie sztangą, biceps ze sztangą, wiosłowanie sztangą, pompki ( różne ), odwrotne pompki, wznosy bokiem na sztangielkach oraz ćwiczenia na dworze ( siłownia ); brzuszki tak jak w cardio oraz drążki wszelakiego typu na brzuch, podciąganie się itp. Mam problem również z przyrostem siły, staram się przebijać ale jednak nic to nie daje. Robiłem nawet przerwy bo myślałem, że to może przetrenowanie. Miesiąc temu byłem u endokrynologa z badaniami krwi na testosteron i estradiol. Lekarz podejrzewa tarczyce hashimoto oraz problemy z hormonami. Czy może okazać się również Ginekomastia ? Dodam, że są takie miesiące kiedy piersi jakoś dziwnie swędzą albo pieką.
Czy te problemy mogą powodować te wszystkie dolegliwości ? Lekarz przepisał mi tabletki dla kobiet w ciąży ( CLOSTILBEGYT ), pierwszy miesiąc już wziąłem ale nie widzę różnicy. Resztę zaczniemy leczyć dopiero po badaniach krwi i po tych tabletkach. Mogę również dodać, że mam wahania nastroju, brak chęci, motywacji i wigoru no i oczywiście, kiedyś brałem IZOTEK na trądzik, który pomógł lecz przez 6 miesięcy ochota na współżycie była zerowa. Proszę o ocenę, pomoc, poradę.

Używam też suplementów takich jak;
Bulk Pro Acceleration (908g) Blueberry
Creatine (500g) Cherry
Wpc Protein Plus (750g+150g GRATIS) Chocolate
Przez 2 miesiące używałem;
Burn4All (100caps)

Guzki tarczycy około 3/4 po 2-3mm
Estradiol <5,00
testosteron 374
MONO 0.80
EO 0.81
EO% 9,1
kreatynina 0.85














Zmieniony przez - Justyna94dg w dniu 2019-07-24 11:05:56

Zmieniony przez - Justyna94dg w dniu 2019-07-24 12:29:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Pewnie lekarz wie co robić tak więc nikt tu nie będzie zapewne lepszym specjalistą od tych przypadłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 793
Nikt nic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Aby rozpoznać ginekomastię nie wystarczy samo stwierdzenie obecności zgrubienia pod sutkiem czy powiększenia jego rozmiarów. Zaawansowana diagnostyka wymaga zastosowania badań obrazowych, fizykalnych i biooptycznych.Lekarz zazwyczaj zleca też podstawowe badania biochemiczne, które pozwalają wykryć ewentualne schorzenia wątroby lub nerek, którym ginekomastia może towarzyszyć, a w razie podejrzenia nadczynności tarczycy (przy której też często występuje ginekomastia) konieczne staje się oznaczenie stężenia TSH. Kluczowym badaniem będzie tutaj usg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 793
Usg tarczycy ? Bo jak tak to niby mam zrobione. Teraz tylko pozostaje mi z 8 badań krwi, które nawet nie wiem jak się nazywają ( taki charakter pisma ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Usg w rejonie sutków . To może wykluczyć ginekomastie . Istnieje także coś takiego jak pseudoginekomastia, zwana także lipomastią – jest to stan, który wyglądem przypomina tzw. „gino”, jednak nie towarzyszą mu zmiany w komponencie gruczołowym. Lipomastia wynika z miejscowego odkładania się tkanki tłuszczowej i dotyka osoby z otyłością bądź sporą nadwagą. Tutaj możesz mieć właśnie ten problem,odkładanie się tkanki tłuszczowej w okolicy sutków wymaga restrykcyjnego podejścia do redukcji . Dieta i trening idealnie dopracowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 793
Patrząc po zdjęciach uważasz, że mogę mieć problem z tym co opisałeś ? Nie uważam, że miałem mega nadwagę czy też otyłość. Jak oceniasz te zdjęcia. Najbardziej mnie dziwi że po ćwiczeniach jak i w chłodne dni te piersi wyglądają ok tak jak mają, wtedy bardzo mi się podobają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
"kiedy piersi jakoś dziwnie swędzą albo pieką."Nie jestem znawcą żadnym ale tak na chłopski rozum,to nie jest normalne i musi być coś nie tak z hormonami,dalej według mnie masz za mało testosteronu,patrząc nawet na brak owłosienia albo skąpe.Piszesz,że zeszłeś z wagi,też według mnie na swoją niekorzyśc.Ja akurat byłem przez całe życie ektomorfikiem i postawiłem na trening raz w tygodniu i bilans kaloryczny dodatni,bo i jak inaczej mają urosnąc miesnie.Mi weszło akurat nabardziej w piersi(chyba lipomastia)ale uważam,ze to nie zadna wina nadwyżki kalorycznej tylko predyspozycji do odkładania się w tym miejscu.Wracając do Ciebie,widać,że jesteś mega szczupły,tak wiec musisz jeść,duzo,dużo więcej.Brak libido tak długo w tak młodym wieku?W twoim wieku jak byłem to miałem mega chęc na te sprawy przynamniej dwa razy w tygodniu.Według mnie masz za mało męskiego hormonu.Ja mam akurat około 600 ale w jednym mamy podobnie,też mam bardzo duży deficyt energetyczny,nie wiem dlaczego,kiedyś było lepiej ale ostatnie dwa lata bardzo spadłem(wiek 45).



Zmieniony przez - fakirr w dniu 2019-07-27 00:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 793
No właśnie też się dziwię, kiedyś miałem mega ochotę po izoteku nastała nicość, teraz jest lepiej ale już nie to samo co było. Nie trzymam się jakoś diety, nie liczę kalorii, raczej po prostu jem zdrowiej. Brak słodyczy, tłustych rzeczy, białego pieczywa, fastfood. 1x w miesiącu zjem coś niezdrowego. Przeszedłem na zdrowsze tłuszcze, pieczywo z ziarnem ciemne. Dużo więcej warzyw oraz owoców, mięso i jajko to raczej dzień w dzień. Tak jak pisałem wyżej trening co 2 dzień. Chciałbym mieć chociaż płaski brzuch i zarys sylwetki, lecz ten brak motywacji, przyrostu siły, chęci dobija, ciągłe zmęczenie i senność dobija. Tak jak piszesz jeszcze parę lat wstecz nie było żadnych problemów. Ważyłem 60 kg, może za szczupły byłem ale czułem się dużo lepiej i nie miałem żadnych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Według mnie dwa razy w tyg trening wystarczy,regeneracja jest b.wazna,no chyba ze kolejny trening to calkiem inne partie(od pasa w dol).I nigdy nie zmuszam sie na trening bo dzis wypada dany trening,nie,czekam na okienko,tak dlugo az czuje,ze miesnie maja moc,bywalo ze bylem gotowy az po 10-12 dniach dopiero,az watpilem nieraz,zazdroszcze tym co regeneruja sie tak szybko.Ile dam radejeszcze,nie wiem,na razie 7 miesiecy.Kolega wbija testosteron,bo lekarz mu przypisal i powiem ci ze jest nie do zajechania a jest starszy ode mnie,nie raz mu zazdroszcze i tez mnie kusi bo tak to jestem bez zycia,tym bardziej ze mam okresy depresji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Fakirr to tylko Twoje teorie jednak nie maja one pokrycia w rzeczywistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Justyna,ja mam jeszcze czeste napady sennosci i brak wigoru tak jak ty,robie dzis jeszcze krzywa cukrowa,bo glukoze na czczo mam w normie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki Kortyzolu

Następny temat

Zerwanie mięśnia piersiowego większego

WHEY premium