SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój trening na rzeźbe - prosze o komentarze

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
Witam wszystkich czytających ten temat. Chciałbym przedstawić tu mój trening który zaczne robić za 2 tygodnie , na razie jestem w fazie przygotowywania sie do niego. Z góry dziękuje za wszystkie komentarze i porady. Słowem wstępu chciałbym napisać ze bedę ćwiczył 6 razy w tygodniu , nie wiem ile bedzie zajmował ten trening ale przewiduje czas ok 2,5 godziny. Przerwy między seriami 40 s. a między ćwiczeniami 3 minuty.Codziennie jako pierwszą partie przewiduje brzuch : skłony na rzymskiej ławce , podciąganie kolan , skrętoskłony stojac , wzniosy nóg wisząc na drążku ( dotknięcie nóg drązka ) , maszyna do spinania mięśni brzucha. Każde ćwiczenie po 4 serie po 20 powtóżeń , za wyjątkiem drążka gdzie pierwsza seria po 15 powtóżeń a nastepne po 10. Co tydzień zamieżam powiekszać zestaw dodajac 5-10 powtórzeń. Po treningu brzucha wsiadam na rowerek i jeżdże tak 15 minut co daje mi przejechane 6 km ze średnią prędkością 24 km /h i ok 140 spalonych kalorii. Teraz jestem juz rozgrzany i zaczynam ćwiczenia właściwe. Zakładam nylonowy pas na brzuch by go wypocić ( jeżdże juz w nim na rowerku ). Tytułem wyjaśnienia jeżeli przy ćwiczeniu bede podawał ze robie 10 serii to powtórzenia w każdej serii wyglądają następująco : 22,20,20,17,17,14,11,8,10,12 , a gdy podaje 8 serii wyglądaja one : 22,20,17,14,11,8,10,12. Nie bede podawał obciążenia gdyz to wyjdzie w praniu , chodzi o to by zrobić nim wszystkie serie , na pewno nie bedzie on gigantyczny.Poniedziałek : barki , plecy.1podciaganie na drązku za głowe( 4 serie = 10,8,8,6 powtórzeń)2 unoszenie hantli nad głową siedząc - 10 serii , 3wyciskanie sztangi zza głowy-8 serii,4rozpietki hantlami siedząc - 10 serii , 5podnoszenie hantla na ławeczce - 8 serii , 6kaptury hantlami na siedząco - 8 serii , 7podciaganie linki z uhwytem od dołu na maszynie chwytem zza pleców -3 serie każda aż zaczna barki wyć z bólu, 8przyciąganie drązka na maszynie do pleców za głowe - 10 serii , 9 podobnie jak poprzednie tylko drążek łamany na końcach i przyciaganie do brody - 10 serii , 10przyciąganie siedząc na maszynie do pleców wąskim chwytem - 10 serii , 11martwy ciąg 8 serii. Wtorek : biceps , triceps uginanie hantlami stojac z ruchem skrętnym - 10 serii , 2modlitewnik - 8 serii , 3uginanie na kolanie -10 serii , 4uginanie hantlami stojąc chwytem młotkowym 8 serii , 5 uginanie na maszynie do bicepsu - 4 serie do bólu każda , 6podciąganie sie na rękach ( nie wiem jak to opisać nie chodzi o drązek , to wchodzi fajnie na triceps ) - 4 serie po 12,10,8,6 ; 7 linki do tricepsu chwytem na jedna ręke - 10 serii , 8wyciskanie francuskie leżąc - 8 serii , 9podobnie jak ćwiczenie numer 7 tylko ze chwyt obiema rekami. Sroda : klatka , nogi : 1rozpiętki linkami leżąc - 10 serii , 2rozpietki hantlami leżac - 10 serii , 3wyciskanie na ławeczce płaskiej - 8 serii , na ławeczce pochyłej siedząc- 8 serii oraz wyciskanie na ławeczce pochyłej głową do dołu - 8 serii , rozpiętki linkami na stojaco - 10 serii , przenoszenie hantla nad głową leżąc - 10 serii. Nie bedę sie rozpisywał o nogach bo wymagaja treningu na mase bardziej niż na rzeźbe wiec 4 serie z odpowiednio dobranym obciązeniem , piramidka wzrostowa obciazenia , największy ciężar na ostatnia serie a ćwiczenia to suwnica do nóg , maszyna do ud siedząc , do podudzi leżąc , do łydek , oraz przyciady za sztanga na maszynie. W czwartek powtórka treningu z poniedziałku , w piątek z wtorku , a w sobote z środy. Niedziela odpoczynek , kiedys trzeba ;) szkoda ze w tygodniu jeszcze musze chodzić na 8 godzin do pracy , a pracuje w ochronie.Jeszcze pare słów o suplementacji. Biore hmb , L-karnityne i spalacz tłuszczu , przestrzegam diety.Jak juz pisałem wcześniej zaczynam trening za 2 tygodnie i bede chciał tu sie dzielić swoimi wrazeniami ( jeżeli mi pozwolicie ) obiecuje zamieszczenie zdjęć " przed i po ". Zamierzam tak ćwiczyć 3 miesiace. Jeszcze raz z góry dziękuje za wszystkie komentarze i porady , pozdrawiam.

to co cie nie zabije cie wzmocni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie!!!! Od roku nie zwiekszylem wynikow..

Następny temat

basen a masa 17-latka

WHEY premium