SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M.P.W KULTURYSTYCE-MEGAFOTOSTORY!!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 93511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11233
Szkoda Michała Krakowskiego ,nie raz widze ile potu wylewa na siłce i tylko IV miejsce

Teraz trzeba usiąść, poukładać wszystko, przemyśleć. Co będzie dalej? Na pewno nie zapomnimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Niestety- wg mnie również załużył na medal na 110%

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Sog leci jak nic.... tutaj raczej jeszcze nie dalem...
Bardzo fajnie sie ogladalo...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
No Michail gratulacje, bardzo milo sie ogladalo/czytalo , SOG leci
Oby tak dalej , dzieki za relacje

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!(TXT zdarty od Brutus'a ,mam nadzieje ze sie nie obrazi , ale spodobalo mi sie,dobra akcja)

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
Musze sie pochwalic Jakup Potocki MP do 87,5kg jest prezesem naszej silowni :) Gratulacje
Fotki rowniez bardzo fajne ...
pozdrawiam

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Wielki Sog Michail.
Dużo pracy to kosztowało Ciebie. Dzięki za fotostory.

Ale czemu SŁODKIEWICZ nie WYGRAŁ!!! ??
Wyglądał o wiele lepiej od Karpińskiego na moje oko.

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
Udało sie..przeglądnąłem całośćNajwieksze wrazenia na mnie zrobił Karpiński i jego plecki






PozdrO




ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Hej, dzieki za to MegaFotoStory

Moje krótkie wrażenia:

65kg Kamil Majek: piękna, proporcjonalna sylwetka i teatralne wręcz pozowanie. Najlepszy układ dowolny (nie wliczam w to Kazimierczaka, który wręcz tańczył), zasłużona i bezkonkurencyjna wygrana. Reszta ocen w kat.65kg budzi wiele kontrowersji

70kg Danielczyk: ogólnie OK, trudna kategoria do sędziowania, 4 zawodników w podobnej formie

75kg Paweł Małek: super forma we wszystkich pozach tyłem, tym wygrał z Daczkowskim, który bardzo poprawił masę, ale tylko górnej połowy ciała. Musi podciągnąc jeszcze nogi. Poza tym Małek był ostrzejszy

80kg Małachowski Potr: dobrze że tym razem sędziowie go docenili i dali mu srebro, bo Piotrek ma bardzo ładną sylwetkę, taką wręcz klasyczną. Ozga ponownie dostał złoto za dużą górę, ale nóg ciągle nie poprawia do nich, Nowacki nie poprawił się wcale, zresztą jak co roku. Jego miejsce zawsze zalezy od formy i ilości przeciwników

87,5kg Kuba Potocki: super forma, nie porównywalna do roku ubiegłego, wspaniała definicja w pozach tyłem

95kg Bogdan Szczotka: wspaniała proporcjonalna sylwetka, wielkie czworogłowe, nietypowy ale ciekawy kształt mięśni brzucha, zasłużenie pierwsze miejsce w swojej kategorii jak i w open. Maszewski ma niestety zbyt wywalony brzuch i traci na tym cała jego sylwetka. I moje osobiste wrażenie to za duże kaptury w stosunku do barków albo odwrotnie, za małe barki do kapturów. Adamski coraz lepszy, coraz ładniejsza, proporcjonalniejsza sylwetka, jeszcze tylko masa nóg i materiał na mistrza

+95kg Darek Karpiński: wreszcie mistrz Polski. Podziwiałam go za zawsze za piękne proporcje i kształty mięśni. Bardzo estetyczna sylwetka, na którą miło popatrzec w każdej bez wyjątku pozie. Definicja jeszcze nie taka, na jaką go stać, 2 tygodnie przed startem był dużo lepszy, ale on sam wie jaki zrobił błąd. Słodki bardzo ostry, ja tylko zawsze u niego szukam prostowników pleców i trudno mi je dojrzeć. To chyba jego jedyny mankament, bo definicja jak zawsze super.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
I jedno niestety złe wrażenie z zawodów: fatalne, miejscowe oświetlenie. Wielu zawodników traciło przez to, gdy stali albo w zbyt dużym cieniu albo na wprost lampy i wtedy byli wręcz biali. A sędziowie ze sceny nie raczyli tego zauważyć i niestety nie ustawiali zawodników tak, aby walka była równa. Być może niektórzy zdają sprawę jak oświetlenie potrafi wpywać na werdykt sędziowski

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
A jeśli chodzi o Michała Krakowskiego to nie dziwi mnie jego niska lokata, bo jego nogi stanowczo odbiegały od góry i sprawiało to takie wrażenie jakby zapomniał o nogach od poprzednich mistrzostw

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MISTRZOSTWA POLSKI MIŃSK-NA GORĄCO-FOTKI Z WAGI

Następny temat

MISTRZOSTWA POLSKI 2003 by FabioBB

WHEY premium