SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lyoto Machida zagrożony zwolnieniem z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shogun mu pokaze miejsce w szeregu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie no zayebiste to podcięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Zobaczymy w jakiej formie będzie Shogun po kontuzji. Zawsze powroty miał ciężkie. No ale w sumie to może być szybka wygrana lub ciężki pojedynek, tak czy siak zawsze za Shogunem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Mam wielka nadzieje ze Couture pojedzie nudziarza , moim zdaniem dla takich zawodnikow jak Machida nie ma miejsca w UFC

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Troche dziwi mnie postawa większości. Gdy Lyoto zdobył tytuł mistrza, wszyscy go wtedy tez pokochali. Na poczatku walki z Shogunem cała arena krzyczała "MACHIDA!!!". Czytałem też tutaj posty, że macie go za Boga w tamtych tematach. Teraz każdy ma go za "nudziarza" ehh :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Postów o tym, że Machida jest nudny od kiedy zaczął być bardziej znany, było zawsze dużo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No wlasnie. Tak samo teraz z Lesnarem, jeszcze niedawno byl Bogiem, mistrzem UFC forever, a teraz slyszy sie, zeby wracal do WWE Machida jest swietny i wcale nie walczy nudno. Po prostu ma taki stzl, ze czeka na wlasciwy moment. Nie kazdy, ****a, musi od razu leciec jak oszalaly z cepami. Ogarnijcie sie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Przed walką z Cainem nie cierpiałem Lesnara, a dziwnym trafem nie tak dawno go polubiałem i jestem jego fanem

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-01-23 23:28:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez przesady z tym Lesnarem. Np. tu na forum zawsze miał paru kibiców i pare osób które go tolerowały, a największa grupa to byli jego hejterzy, którzy nawet w walce z kimbo widzieliby przegraną Lesnara, więc nie wiem skąd się biorą teraz informacje jakoby prawie wszyscy twierdzili, że Lesnar jest nie do pokonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Mam nadzieję, że Randy dokopie Machidzie - dlatego, że lubię Randyego. Już nie jeden raz walczył z pozycji "underdoga" z przeciwnikiem o wiele młodszym i lał im dupsko. Mam nadzieję, że Machidzie zrobi to samo

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Moks wakuje pas M-1

Następny temat

Czy dojdzie do walki Anderson Silva vs. Georges St. Pierre?

WHEY premium