SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lyoto Machida zagrożony zwolnieniem z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
FOD roz***ałą mnnie twoja argumentacja xDDDDDDD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"10-8 edgar vs maynard a twoje niby 10-8 machida vsrampage
to tak nie wyglądało nie była to totalna dominacja dlatego było 10-9"

Predzej dalbym 10-8 w 3 rundzie Machida-Rampage niz w 1 Edgar-Maynard.
Po pierwszym obejrzeniu walki myslalem, ze MAchida wygral spokojnie. Pozniej obejrzalem ja podobnie i juz pozniej nie wygladalo to tak jednostronnie. Podejrzewam, ze za pierwszym razem wrazenie zrobila na mnie ostatnia runda, a ze w poprzednich niewiele sie dzialo, wiecdalem zwyciestwo Machidzie. Po ponownym obejrzeniu 2 pierwsze mogly pojsc w obie strony, z lekka przewaga Rampage'a. Sedziowie zadecydowali tak jak to widzieli. Trudno, ale pozbywanie sie Machidy to tak jak pozbycie sie wlasnie Rampage'a, Evansa czy Thiago Silvy, czyli glupota.
Pytanie dlaczego Danie nie oplaca sie inwestowac w Machide. Dlaczego od razu dal rewanz z Shogunem, nie dal ponownie szansy z Jacksonem i teraz grozi Machidzie wyrzuceniem. Chodzi chyba przede wszystkim o styl. Machida slabo sie sprzedaje w porownaniu do mlodego, utalentowanego zawodnika MT - Shoguna czy "smiesznego" Amerykanina z dobrym trash talk - Jacksona. I nie daje widowiskowych walk. Gosc nie jest tak medialny jak powinien byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
"Predzej dalbym 10-8 w 3 rundzie Machida-Rampage niz w 1 Edgar-Maynard"
WHAT! my chyba nie oglądaliśmy tych samych walk:/

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
"ps.
nie kloc sie ze mna, bo:
*ja tu jestem moderatorem
*jestem starszy
*jak ty na chleb mowiles beb, to juz ogladalem pierwsze ufc i pride "
ojej -_-"...
Nie kłócę się, mówię tylko o tym, że Machida nie mial mozliwości przegrania pierwszej rundy, patrząc na to ile Machida zadał ciosów.
Dalej nie odpowiedziałeś mi gdzie pisze o 2 rundzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"WHAT! my chyba nie oglądaliśmy tych samych walk:/"

Pierwsza runda Edgar-Maynard dla mnie to totalna dominacja, czyste 10-7 dla Graya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na 1 stronie cos wspomniales,
widze, ze i tak ty bedziesz za machida bo trenujesz karate shotokan dobrze, rozumiem

ale dana white, kadra trenerska rampage, i sedziowie ufc to buce, bo decyzja byla zla tak? wogole to nierozumiem jak mozna wygrac na punkty cala walke sie cofajac, oprocz jednego lucky puncha w 3 rundzie, gdzie i tak nie powalil rampage'a, tylko quinton odpowiedzial seria, a pozniej zostal obalony. no i napewno ta runda nie zasluguje na 10:8, niewiem jak mozna ja porownywac do 1 rundy edgar vs maynard 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
hahah eras chyba że w ten sposób.
dzejno ilość zadanych ciosów to nie wszystko.

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie interesuje mnie koleś, który wychodzi do oktagonu po to, by całą walkę dreptać do tyłu i od święta zadawać ciosy. Z Jacksonem nic nie pokazał, był NUDNY.
Dlatego jako kibic w ogóle się nie zmartwię, jeśli Machida poleci z UFC.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
FOD
Mylisz się, według mnie Shogun wygrał 2,4,5 rundę w pierwszej walce. Ale wynik tej walki to po prostu dla mnie jakaś pomyłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie postrzegasz to inaczej niz wszyscy, ok. kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii. lap zielonego soga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Moks wakuje pas M-1

Następny temat

Czy dojdzie do walki Anderson Silva vs. Georges St. Pierre?

WHEY premium