SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne przemyślenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
jak idziecie ulica i spotykacie jakiegos dawnego znajomego, z ktorym dawno sie nie widzieliscie napewno pierwsze co robi, to zaczyna pier.dolic te smęty komęty nt. wygladu tj.: ''ale zes doje.bal, a taki suchy byles'', "co wp*****.lasz, ze cie tak wyje.balo" i inne gówna tego typu.
mnie to denerwuje krotko mowiac, bo nie lubie rozmawiac o silowni poza silownia szczegolnie z osobami, ktore nie maja nic pojecia i chca zeby im cos polecic, bo " w przyszlym tygodniu tez sie maja zamiar zapisac" i stój jak ta tyczka na srodku ulicy i tlumacz typowi wszystko od A do Z, a i tak g**** z tego wszystkiego zrozumie i sie nie zapisze na zadna silownie, dlatego ostatnio szybko staram sie ucinac dyskusje, zmienic temat. jak sobie z tym radzicie, a moze Wam to pochlebia ?

i druga sprawa - jak na Was reaguja obcy ludzie na ulicy ? zauwazyliscie, ze po kilku latach cwiczen jestescie lepiej/gorzej odbierani, laski patrza przychylniejszym okiem czy wlipiają jak na kosmitow z obrzydzeniem ? wiekszosc pompków z tego co widze oje.bana na łyso z dziarami gdzie tylko sie da, styl sportowy i raczej chyba zaufania nie wzbudzaja na pierwszy rzut oka, chociaz przewaznie to bardzo sympatyczni ludzie, z tym, ze ja to wiem, a stara baba na ulicy dostaje palpitacji gdy taki przechodzi obok

p****** stres, nie miej strachu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak masz w bicu +50cm nikt nie podchodzi z takimi pytaniami. Masuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
krzykacz
Jak masz w bicu +50cm nikt nie podchodzi z takimi pytaniami. Masuj.


True, true

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wyj**alem lepa znajomemu jak mi pwoiedzila ale zes sie skoksowal a neiwidzila]]]]]] pare lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heee fikołek i już wogle zemną nie gada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
....
dobra nieważne

p****** stres, nie miej strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k*** dzieciak mi napeir w kalwarie jak pisze i wychodzą takie rzeczy ciezko pracuje na kazdy kg miecha a tu jakis smiec wylatuje z textem ze sie skoksowałem jestem spokojny ogólnie myślał ze mnie zna to że se może tak powiedzieć walcei w ryj takich oni itka niezrozumeija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
A mnie najbardziej wk***ia jak przyebię masy i każdy mi wyskakuje z tekstem ale Cię rozj**ało i oczywiście standard pytanie ile bierzesz na klate... Ludzie którzy zadają mi to pytanie mnie po prostu wk***iają, bo nikt się nie zapyta ile bierzesz w przysiadzie, ile wyciskasz na barki itp... tak jak by tylko liczyła się klata i siła na klatkę... No i next co mnie denerwuje to oczywiście pytania co bierzesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze najwiecej do powiedzenia maja pionki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
mnie ostatnio koleś zaczepił którego w zasadzie znam tylko z widzenia. Noi tak, racja.... wk***iające są sytuację tego typu :/ Pyta się mnie jakie odżywki kupić żeby sie wyrzeźbić. k***a ręce opadają, ludzie nie rozumieją tego że suple odżywki to tylko dodatek, podstawa dieta, odpowiedni trening i regeneracja. Noi ch** teraz tłumaczyć baranowi co z czym ile, sam k***a zero bazy. Brak słów ogólnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odkąd przestałem się golić to ludzie na ulicy nie patrzą mi w oczy__ale temat dobry bo myslwałem że tylko mnie takie sytuacje wkoorwiają __ zaczepki ludzi którzy nie mają pojęcia odnośnie treningu siłki i zarcia a zgrywają fachurów aby zagadać - beznadziejne
ale ostatnio padłem ze smiechu jak kumpel z którym zaczynaliśmy ćwiczyć ( w 1992r ) nawija mi ze wkońcu urdził mu się dzieciak i wchodzi na bombe po roku czasu ___ a zakupił sobie stanazol w tabsach i rewalacyjny środek czyli wino inekcyjne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pierwsze? Dylemat

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - Clen + Ketoza/Dukan

WHEY premium