SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne przemyślenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
fajny temat zostal zalozony, w innym dziale by nie mozna bylo tak fajnie pogadac jak tu...

ja jak spotykam dawnych znajomych, to jest jeden tekst, przewaznie ten sam "ale zes sie skoksowal, co brales? ile bierzesz na klate? dlugo cwiczysz?" no ja pier*** ilez mozna, juz mi sie czasami glupio odpowiada na te daremne pytania, i tak co drugi starszy znajomy...

ale to nic!
najlepiej jest na silowni, poznam jakiegos nowego knypka i sie pyta mnie, "ej, co bys polecil na mase? kupilem sobie gajnera i nie idzie mi nic masy?" no to pytam goscia, "czlowieku masz wg diete? podstawa..." a ten "po co dieta? przeciez mam gajnera"

no i pogadaj tu z takim

ostatnio gadam z jakims idiotą na silowni ktorego czesto widuje, i jakos tak gadamy o prosach, i padl od niego tekst "schwarceneger dla mnie to ci*a i lamus" zapytalem czemu, a ten "bo na prochach byl i nie zrobil tego naturalnie" gosc z ktorym gadalem chodzi na silke rok a z jego wygladu mozna wywnioskować iz jedyny ruch jaki wykonuje to napier***** w klawiature przed kompem.... 0 pojecia o diecie, suplementacji i treningu, pytam go kiedys jak nogi cwiczy to mi odpowiedzial, ze "duzo gram w pilke i nie chce miec strasznych zakwasow na nastepny dzien"

no ja pier**** jak tu normalnie zyc? co drugi to glupszy sie pojawia

nie macie czasami wrazenia ze coraz mniej ludzi ogarnietych/kumatych na silowniach i w otoczeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a co wy macie za znajomych, ja spotykam kogos kogo nie widze z pare lat to pyta pierwsze o zdrowie, rodzine, czy jest u mnie ok i ewentualnie powiedza ze jestem w formie niezlej ale bez pytan typu co bralem itp...albo ze mnie rozj**alo buahaha.Chyba otaczam sie innymi ludzmi. Na silowni poprostu udaje ze nic nie wiem i tak sobie chodze... odrazu jest odplyw...Zazwyczaj trenuje z muzyka, albo partnerem wtedy to jak hermetyczne powieszczenie, nie odzywam sie do nikogo i nie kontaktuje wzrokowo... proste jak but, skoncentrujcie sie na treningach na silce a nie ... i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18507
ja to nie mogę słuchać delikwentów co podbijają z pytaniami np: czy białko jest dobre na mase albo ile powinien trwać cykl na białku/gainerze
nie ma chyba nic gorszego jak słuchać takich pytań i nic tu nie daje tłumaczenie, fachowcy zawsze bedą męczyli...

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale po co wogole ich sluchac? angazowac sie? sami sobie robicie problem, ja poprostu ignoruje, a co mnie interesuje co o mnie pomysla ? karmia mnie? jak widze ze ktos naprawde sie stara itp to ewentualnie pomoge a tak to p******e idiotow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Ostatnio - sytuacja w pociągu. Pomijam fakt, że nikogo tam nie znałem oraz ze siedziały obok mnie 2 kobiety (matka i córka). Przychodzi j**ana medalikara i zaczyna p******ić jak jej to ciężko bagaż wieźć itd itp. (taki jej j**any monolog trwał około 10minut)

Kolejna stacja - wysiada inna pasażerka z wieeeelką torbą. Pomogłem jej wyrzucić z pociągu toboły i usiadłem. ZACZĘŁO SIĘ. Wszyscy co słyszeli to banan na gębie a ja kamienna twarz :] szydercza

- Pan to taki duży jak ci zapaśnicy co ciezary dzwigaja
- To ze duzy, nie znaczy ze silny
- Wyglada pan na silnego
- Ja sie poprostu duzy urodzilem i tak mi zostalo
- Jakis sport pan uprawia?
- Nie uprawiam
- Nic? Bo wyglada pan na sportowca
- Nie uprawam, siedze przed telewizja pol dnia.
- Pol dnia pan oglada telewizje?
- Tak tylko pol, bo drugie pol jem i spie.

Na silowni tez pytaja, porad szukaja.. a w konsekwencji i tak robia po swojemu - bo łatwiej/lżej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Jeden kupil bialko wpi, potem dokupil wpc to mu mowie, ze jak pracuje to niech je tak i tak. Po tygodniu mi mowi, ze kupil bcaa, kiedy brac bo Zenek powiedzial mu tak, a Zdzisiek inaczej...

Jesli chodzi o znajomych (takich prawdziwych znajomych, co utrzymuję kontakty) to pochwalą za wygląd i raczej temat silowni jest odstawiony na drugi plan a na pierwszym są studia, praca, dziewczyny, rodzina..


Jeszcze jedno.. zacznę chyba nosić ze sobą lusterko bo k***a mać, cały czas myślę, że jestem uj**any na gębie bo tak wlepiają baby te oczyska.. heh. Jak było ostatnio tak gorąco poszedłem się przejść deptakiem, a że bardzo ciepło było to trzeba było ściągnąć koszulkę.. Wszyscy paCZyli!

Zmieniony przez - alpha89 w dniu 2012-06-26 23:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Patrzą i pewnie myślą "dzisiaj wygląda dobrze ale jutro umrze bo przecież brał sterydy " najgorsze, że ludzie oślepieni przez TV i jakies gazety typu fakt myślą, że są ludzie, którzy ćwiczą na sucho i Ci co biorą (idą na "łatwiznę") bo panuje opinia, że załadujesz towar i idziesz sobie przed TV bo jak sterydy to po co siłka ...

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Najgorsze jest wejście po ostrej redukcji na masę, jak się puchnie 10-15 kg w krótkim czasie. A wiadomo, że niektórzy z Nas przebywają w środowisku którego sami nie wybierają, a przynajmniej nie bezpośrednio, np w pracy. A nie w każdych okolicznościach można powiedzieć spier..... nie ćwicze, stado os mnie użądliło :D

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
mnie natomiast nie tyle co wk***iaja to irytuja, osoby ktore ciagle nawijaja o koksach i silce no nie ma k***a innego tematu a napewno kazdy takiego osobnika zna

Zmieniony przez - ALFA_MAN w dniu 2012-06-26 23:53:06

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
chwilowe zauroczenie siłownią :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pierwsze? Dylemat

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - Clen + Ketoza/Dukan

WHEY premium