SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne przemyślenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
najwiecej mowia Ci co wlasnie siedza z tymi browarami przed tv,robisz mase mowia zobacz jak sie skoksowal,robisz redukcje to odrazu jest ty zoba jak spadl j**any..Nie ma co dyskutowac z ciotami.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
133mhz idealnie to ująłeś ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe widze ze wszystkich doskwiera ten temat i wszyscy podobnie maja to naprawdę wk***iające, rozumie jak znajomy ze siłowni lub nawet znajomy co widac ze trenuje to mozna pogadać ale tepaki z ławki z browarami nie znający się nic poza latającymi mitami o siłowni to nie ma co czasu marnowac na nich, sytuacja ja wytyrany po aero na redukcji ide w bluzie forma życiowa a tu ziomek uu ale poleciałeś co koksy odstawiłeś itp he no nie pogadasz chodź byś chciał odpowiedziałem ze to forma zycia ale i tak jeszcze z 5kg muszę zrzucić, ze ktos wogole sie odchudza to dla nich nie zrozumiałe jak to tak można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blad popelniacie ze wogole rozmawiacie z nimi, albo ze sie przejmujecie, ja mam tak wyj**ane ze traktuje takich ludzi jak powietrze, bo ten kto mnie zna, nawet stary znajomy to wie ze trenuje i nie pyta, bo ma leb na karku, zmiencie towarzystwo i podejscie, dla mnie w sumie nie ma tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kult wiesz co masz racje tez tak będę odpowiadał ja nie ćwiczę i koniec gadki hee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz dodac ze kiedys cwiczyles i tak Ci zostalo, teraz nie masz czasu. Odrazu to likwiduje pytanie o spatki i koks, bo przeciez jak bys koksil to bys spadl ze wszystkiego, a natrualnie juz nie ( tak mysla tluki i trzeba utrzymywac ich w tym przekonaniu) Ja dodaje ze teraz mma troche biegam i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
Nie mozna tez wszystkich oceniac swoja miara... fakt potrafi to wk***ic ale bez przesady chyba ze naprawde jakies leszcze wam to mowia do mnie np. w ogole tacy nie podchodza
najbardziej to laski do mnie lgna wlasnie z takimi pytani ale wiadomo ze lasce nie bedziesz tlumaczyl tylko porobisz sobie jaja posmiejesz sie i tyle. Co do starych znajomych ktorzy mnie dawno nie widzieli to nie mam tak ze ale sie skoksowales itp. po prostu skomentuja w normalny sposob wyraza podziw i tyle, tak jak ktos wczesniej skomentowal wszystko zalezy od otczenia.

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasneie gdyby tak to skometawal to by sie tak głupio nie skonczylo a sie dzialem jeszcze z kolegom i jego dziewczyna a tu jakiś lep przylazł i tka pwiedzial chamsko nie dlo rady się opanować i liść poszedl w pysk padł podniósł się i poszedl odrazy zrozumiał zaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
a ja mam spokój, do mnie nikt nie podchodzi, nikt nie pyta, nikt nie wygaduje zadnych glupot 'o jak to sie skoksowal'. prosty sposob.

nie widac po mnie ze cwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahha robię identycznie jak kult


A laski to ch** interesuje jak jesteś zbudowany , byle byś nie był gruby i spocony , wystarczy żebyś miał ładną twarz i ciekawą osobowość , a nie był tłukiem z którym ona się nudzi po 2 tygodniach . A jak masz jeszcze do tego ładne ciało to już tylko i wyłącznie na + !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pierwsze? Dylemat

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - Clen + Ketoza/Dukan

WHEY premium