SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne przemyślenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Ja podobnie jestem jak kult ,tez ignoruje zj**ow a jak ktos natrentnie wypytuje o cos to mowie poczytaj sobie na SFD lub zajmij sie treningiem , popatrze codziennie jak robia d****e trening na odp****** ,pogadaja o zakwasach, dietach fastfood i chipsow,suplach,kumplach co na specjalnych witaminach zrobili 50cm w lapie ogolne takie p******enie ja sie posmieje i jest ok ℅-),rzadko przyjdzie ktos kto sie zna..

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ja tam nie wiem ale u mnie na silowni to tylko temat koks i d*****,

nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
e-lite
Ja tam nie wiem ale u mnie na silowni to tylko temat koks i d*****,

nic wiecej


koks d***** i narko standard

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
bo teraz na topie jest niestety:chlanie,cpanie
ruchanie,d*****,meta,amfa,marycha,dyskoteki
np.Colombo,zaczepki z
nodow,ogolnie krótko
mowiac margines społeczny zamiast sie zmniejszać to rośnie ;-(,kiedyś mnie to wk***ialo nieziemsko teraz zlewam na to

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2012-06-27 00:53:47

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Zamkneli mi wczoraj darmowa silownie w pracy, w koncu bede zmuszony sie na jakas zapisac i kupic karnet. Ale jak to tak..trenowac z innymi ludzmi? Od ostatnich 4 lat nigdy nie bylem na silowni w ciagu dnia ani w obecnosci innej osoby. Zapowiada sie ciekawie, juz wybralem silownie niedaleko domu karnet £40 miesiecznie wiec nie jest zle, w koncu moze sprawdze ile na klatke targam jak ktos przyasekuruje

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To jest chuy wszystko, ostatnio mi znajomy cos mowil o hormonie wzrostu, ze zlapali tego pilkarza Roony-ego czy jak mu tam ze niby bral hgh i odrazu mowie ALE TYLKO W NOGI MU POSZLO, k***a odrazu poszlem do domu bez gadki, skasowalem jego numer i zrozumialem ze musze odcinac zatrutych, bo przebywajac z glupkami sam bym stal sie glupkiem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
U mnie nikt nie gada. Muza na ucho i robie swoje. Zreszta zawsze jak sie nafaszeruje preworkoutami. Mam mine wqrwionego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
Ludzie to hipokryci,mój kolęs mówi ze po koksie to spadki,kuska nie staje(mi tam zawsze stoi pjak cham pod lasem) ze zdrowie coś tam coś tam,itp a jak widzi np. Pudziana to gada ale on się nap...la (moim zdaniem nie potrawi się lać)i wygląda ,ale jak ktoś zaczyna dbać o siebie bo trening dieta to jest dbanie o siebie ,masa wyzeczen,to przez takich ludzi zazdrość przemawia bo nie są w stanie się poświęcić i tak naprawdę to tylko zazdroszczą ludziom trenujacym wyglądu

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
dokladnie, teraz jest taka moda, na picie cpanie, jaranie itp itd. a jak sie pokaze gosc ktory odmowi tego co robia koledzy z otoczenia to jestes jakis "inny" ^^

wkur*** mnie to tez...

ale jakby nie bylo, ludzie ktorzy nie mieli nigdy stycznosci z silownia powiedza Ci wiecej o diecie, i o tym jak saa są szkodliwe, ale przeciez fajki i alko idzie na zdrowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
Ciężko jest zmienić bombę na bombę wiem bo kiedyś byłem fanem wodoru i grochow,wtedy było fajnie ale taraz jest lepiej

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pierwsze? Dylemat

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - Clen + Ketoza/Dukan

WHEY premium