SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Londyn

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 383
Witam!
Widze ze wiele osob zamawia ze sklepu www.discount-supplements.co.uk Chcalbym sie tam zarejestrowac ale mam pewien problem mianowicie nie wie co dokladnie wpisac w dwa pola address1 i address2 (w ktore pole miasto,dzielnice,ulice czy w oba rozpisac czy tylko w jedno) panstwo wybieram GREECE bo tu mieszkam.Prosilbym kogos kto bral z tamtad suple i robil Register w tym sklepie o pomoc.Moja znajomosc angielskiego jest slaba i nie chcialbym popelnic jakiegos bledu.
Dziekuje i pozdrawiam Polonie w Anglii

Zmieniony przez - geotrack w dniu 2008-03-12 11:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337


Mam nadziejé iz to pomoze


Pozdrawiam serdecznie,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 383
Dzieki za pomoc
Z tego co widze to w address1 mam wpisac ulice z jej numerem w address2 dzielnice miasta no i kiedy wybieram panstwo Greece(wybierz greece sam zobaczysz) znika County/State i pozostaje tylko Town/ City no i gdzie tu wpisac Miasto? nie wyswitla mi obok zadnej ramki(jak ty wpisales ten przykladowy New York?)czy poprostu przetlumaczyles obok to Town/City?,dalej sa dwa okienka na kod pocztowy wpisac ten sam dwa razy?
Wybacz ze tak mieszam ale te angielskie myslenie jest dla mnie ciezko strawne Na koniec zapytam jeszcze czy te dane to tylko po to aby sie zalogowac w ich sklepie i czy przy wysylce jest mozliwosc podania jeszcze raz adresu pod ktory ma byc dostarczona paczka,jezeli jest taka mozliwosc to dokladnosc wypelnienia tych okienek nie ma tak wielkiego znaczenia natomiast jesli takiej mozliwosci nie ma to lepiej zeby byly kompletne dane aby uniknac potem klopotow z dostarczeniem paczki.
Jeszcze raz dziekuje i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Fairo dobra robota kolego
Sog

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337



OK - POPRAWKA!! - Wciáz mozesz wpisac nazwe miasta, tan gdzie jest Town/City w dolnej czésci formularza. Jedyne co to rubruka nie ma zóltego a jedynie na biale tlo.
Wlasnie sam zarejstrowalem sié w Grecji, zajelo to chyba z 60 sek.



Witam,

za pierwszym razem gdy sié rejstujesz, musisz podac adres pod którym jest zarejstrowana Twoja karta platnicza, tzw "billing address". Pózniej najprawdopodobniej bédziesz mial dostépna opcje tzw "Delivery Address" bádz "Shipping Address". Jednakze juz nie pamiétam gdyz dawno u nich nich nie kupowalem.

Jesli bedzeisz mial jakies problemy to napisz... albo przyslij kawalek ekranu ze strzalka wskazujácá z czym masz problemy.

Pozdrawiam,


P.S. Mam nadzieje iz cos bedzie widac. Niestety serwer zmniejsza nieco obrazki, wiéc jakosc sie pogarsza.

Zmieniony przez - FairDo w dniu 2008-03-13 16:01:03

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 383
Wielkie dzieki!
Mysle ze juz teraz bedzie wszystko dobrze,nie widzialem zoltego pola wcale bo chcialem sie rejestrowac z PocketPC a IE w mobile inaczej formatuje stronki,Opera tak samo teraz zrobie to z normalnego kompa wiec powinno byc OK.
Pozdrowionka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
jw sog

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 383
Dziekuje!
Zarejestrowalem sie normalnie,jak tylko zaczolem wypelniac pola pojawila sie tez i ramka do wpisania miasta.Jest tez dostepna po zalogowaniu pelna mozliwosc edytowania adresu karty platniczej jak i adresu wysylkowego.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z innej beczki ,jest ktoś może z Bedford ,kawalek od Londynu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Witam!Mam zamiar jechac w wakacje do Londynu wlasnie ale w ciemno nie bardzo mi sie usmiecha ;/ czy ktos z was moglby zalatwic prace albo polecic cos?

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TRENER W UK?

Następny temat

Oslo

WHEY premium